X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 
Kobiety na Rynkach Finansowych - spotkanie z Magdaleną Zmitrowicz, wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., Pion Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw
2021-01-22

Za nami kolejne spotkanie Fundacji Liderek Biznesu z cyklu „Kobiety na Rynkach Finansowych”. Gościem Specjalnym tego wydarzenia była Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., nadzorująca Pion Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W ciągu blisko dwudziestu lat pracy w bankowości zdobyła bogate doświadczenie w zakresie sprzedaży, ryzyka, operacji, a także rynku walutowego oraz obsługi klientów z różnych segmentów rynku. W latach 2016-2017 w strukturach CEEMEA Commercial Banking Group Citigroup zarządzała Departamentem Klientów Korporacyjnych (Corporate Banking Departament). Kierowała również pracami grupy Strategy Champions w ramach Banku Handlowego w Warszawie S.A. Obecnie, poza zasiadaniem w Zarządzie Banku Pekao S.A., jest także członkiem Rad Nadzorczych Pekao Leasing i Pekao Faktoring.

Czytaj więcej »
 
 
 
Kobiety na Rynkach Finansowych - spotkanie hybrydowe z Agnieszką Słomką-Gołębiowską, Profesor w Katedrze Międzynarodowych Studiów Porównawczych SGH, przewodnicząca Rady Nadzorczej, mBank
2020-10-13

7 października br., po raz pierwszy w Fundacji Liderek Biznesu odbyło się hybrydowe spotkanie z cyklu: Kobiety na Rynkach Finansowych, tematem spotkania było: "Przywództwo w obliczu przeciwności i niepewności.", a gościem specjalnym była doświadczona ekspertka Agnieszka Słomka-Gołębiowska, Profesor w Katedrze Międzynarodowych Studiów Porównawczych SGH, przewodnicząca Rady Nadzorczej, mBank. Spotkanie poprowadziły: Iwona Kozera, Fundator Fundacji Liderek Biznesu i Monika Jezierska, Associate Partner, Consulting, EY.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie online z cyklu: Kobiety na Rynkach Finansowych z Katarzyną Bem, Członkiem Zarządu, AVIVA Polska.
2020-06-17

16 czerwca br., odbyło się kolejne spotkanie Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: "Kobiety na Rynkach Finansowych", pt. "Rebeliantka na trudne czasy", z wyjątkowym gościem specjalnym Katarzyną Bem, która z początkiem kwietnia br. objęła stanowisko Członka Zarządu, AVIVA Polska, gdzie odpowiada za ubezpieczenia majątkowe. Katarzyna Bem jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz IESE Business School w Barcelonie. Od 1992 roku związana z polskim rynkiem ubezpieczeniowym. Jest ekspertem w zakresie ubezpieczeń majątkowych, zarządzania produktem, underwritingu oraz reasekuracji.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie online z cyklu: "Kobiety na Rynkach Finansowych", spotkanie z Bożeną Graczyk, Wiceprezes Zarządu, ING Bank Śląski
2020-05-27

25 maja br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Kobiety na Rynkach Finansowych", tym razem po raz pierwszy w formule webinaru. Gościem specjalnym wydarzenia pt. "Zmiany przyjdą na pewno, lecz nie wtedy, kiedy się na nie czeka", była Bożena Graczyk, Wiceprezes Zarządu, ING Bank Śląski S.A.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych" 25 września 2019, Teatr Kamienica w Warszawie
2019-09-25

Wrześniowe spotkanie z cyklu „Kobiety na Rynkach Finansowych” zgromadziło liderki wiodących instytucji finansowych, głównie z banków i firm ubezpieczeniowych. Gości powitała Iwona Kozera, Partner EY, założycielka Fundacji Liderek Biznesu oraz Monika Jezierska, Associate Partner EY.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych" - 10 kwietnia 2019, Teatr Kamienica w Warszawie
2019-04-11

W Teatrze Kamienica odbyło się wiosenne spotkanie Kobiet na Rynkach Finansowych, którego tematem była kultura organizacyjna. Otworzyła je Monika Jezierska, a gościem specjalnym była Iwona Słomska, członek zarządu firmy KRUK SA. Jest to jedyna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka, w której zarządzie zasiada więcej kobiet niż mężczyzn, stanowią one także zdecydowaną większość jej pracowników, a sam założyciel i prezes, Piotr Krupa, twierdzi, że KRUK jest kobietą.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na rynkach finansowych", 19 października 2018 r.
2018-10-23

W piątek 19 października 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie klubu networkingowego „Kobiety na rynkach finansowych”, którego gospodyniami były Iwona Kozera, Fundatorka Fundacji Liderek Biznesu i Monika Jezierska, Associate Partner w Dziale Zarządzania Ryzykiem Finansowym EY. Gościem specjalnym wieczoru był pan Przemysław Gdański, Prezes Banku BGŻ BNP Paribas. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na rynkach finansowych", 3 lipca 2018 r.
2018-07-04

Kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety na rynkach finansowych” odbyło się w Klubie Bankowca, który mieści się w XIX-wiecznym, zabytkowym budynku. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie z serii "Kobiety na rynkach finansowych", 30 listopada 2017
2017-11-30

Alicja Kornasiewicz, przewodnicząca Rady Programowej Fundacji, a jednocześnie bankowiec z wieloletnim doświadczeniem, tłumaczyła, dlaczego jej zdaniem potrzebne są branżowe spotkania kobiet. To miejsce swobodnej wymiany myśli i doświadczeń. Mówiła również o tym jak ważna jest uczciwość w pracy, ponieważ dla młodego pokolenia nie jest to już wartość oczywista.  Poleciła też kilka książek, które ją ostatnio zaciekawiły. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych", 26 kwietnia 2017
2017-05-17

Spotkanie odbyło się w klimatycznej galerii sztuki nowoczesnej, Galerii Propaganda, zlokalizowanej przy ul. Foksal 11.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych" 31 stycznia 2017
2017-02-10

Podczas spotkania Monika Nachyła, Członek Rady Nadzorczej Euler Hermes Polska, TU Allianz Życie Polska, Mykogen Polska Sp. z o.o. oraz BGŻ BNP Paribas S.A. podzieliła się swoimi doświadczeniami, które ukształtowały jej karierę zawodową. Przełomowym momentem jej kariery był rejs, o którym od zawsze marzyła. To właśnie na nim, w obliczu ogromu przyrody i otoczona przez nieznanych ludzi, zrozumiała kim jest naprawdę.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych"
2016-10-01

Spotkanie odbyło się w starej, klimatycznej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej 4. Iwona Kokoszka, założycielka i prezes zarządu Bookamore – Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury Wizualnej, opowiedziała historię tego wyjątkowego budynku, który przetrwał 7 bombardowań w trakcie II wojny światowej. Zabytkowe wnętrza kamienicy z 1914 roku wypełnione są ikonami designu z drugiej połowy XX wieku i pracami młodych artystów.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na rynkach finansowych", 2 czerwca 2016
2016-06-02

W części merytorycznej Katarzyna Zajdel-Kurowska - ekonomistka, Członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego - opowiedziała o tym, w jaki sposób NBP reaguje na wzrost zmienności na globalnych rynkach finansowych. Temat okazał się bardzo ciekawy - sposób zarządzania aktywami NBP w zalezności od aktualnej sytuacji na rynku kapitałowym wywołał długą i ozywioną dyskusję. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Kobiety na Rynkach Finansowych - spotkanie marzec 2016
2016-03-10

Dr Agnieszka Słomka - Gołębiowska przedstawiła wstępne wyniki badania udziału kobiet we władzach spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Cały raport z badania, wraz z ostatecznymi wynikami, będzie opublikowany w kwietniu tego roku. To już druga edycja badania, wyniki pierwszej edycji są dostępne tutaj: http://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pliki/KTwarowska_Final.pdf  a cały raport tutaj: http://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pobierz-raport/1/

Czytaj więcej »
 
 
 
Grudniowe spotkanie - Kobiety na Rynkach Finansowych
2015-12-15

Joanna Chmura, psycholog oraz coach ACC, opowiedziała historię 3 niezwykłych kobiet, które mogą stać się inspiracją podczas radzenia sobie z wyzwaniami i pokonywania wątpliwości. Dr Brene Brown – naukowiec i psycholog,  Jesscia Alba, aktorka oraz przedsiębiorczyni, założycielka marki Honest oraz Misty Copeland, pierwsza czarnoskóra solistka w prestiżowym American Ballet Theatre.

Czytaj więcej »
 
 
 
Inauguracja cyklu spotkań
2015-10-15

"Kobiety na rynkach finansowych" to nowa inicjatywa Fundacji Liderek Biznesu dedykowana dla kobiet pełniących
kierownicze oraz zarządcze stanowiska w sektorze finansowym. Celem inicjatywy jest omawianie najnowszych trendów rynkowych mających wpływ na sektor finansowy. Wszystkich gości powitała Iwona Kozera, Fundatorka Fundacji Liderek Biznesu, a Katarzyna Twarowska, Prezeska Fundacji Liderek Biznesu, opowiedziała krótko o Fundacji, jej historii i celach. Monika Jezierska, Menedżer w Dziale Zarządzania Ryzykiem Finansowym EY moderowała całość spotkania. 

Czytaj więcej »