X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
         
PL | EN
 
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na rynkach finansowych", 19 października 2018 r.
2018-10-23

W piątek 19 października 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie klubu networkingowego „Kobiety na rynkach finansowych”, którego gospodyniami były Iwona Kozera, Fundatorka Fundacji Liderek Biznesu i Monika Jezierska, Associate Partner w Dziale Zarządzania Ryzykiem Finansowym EY. Gościem specjalnym wieczoru był pan Przemysław Gdański, Prezes Banku BGŻ BNP Paribas. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na rynkach finansowych", 3 lipca 2018 r.
2018-07-04

Kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety na rynkach finansowych” odbyło się w Klubie Bankowca, który mieści się w XIX-wiecznym, zabytkowym budynku. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie z serii "Kobiety na rynkach finansowych", 30 listopada 2017
2017-11-30

Alicja Kornasiewicz, przewodnicząca Rady Programowej Fundacji, a jednocześnie bankowiec z wieloletnim doświadczeniem, tłumaczyła, dlaczego jej zdaniem potrzebne są branżowe spotkania kobiet. To miejsce swobodnej wymiany myśli i doświadczeń. Mówiła również o tym jak ważna jest uczciwość w pracy, ponieważ dla młodego pokolenia nie jest to już wartość oczywista.  Poleciła też kilka książek, które ją ostatnio zaciekawiły. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych", 26 kwietnia 2017
2017-05-17

Spotkanie odbyło się w klimatycznej galerii sztuki nowoczesnej, Galerii Propaganda, zlokalizowanej przy ul. Foksal 11.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych" 31 stycznia 2017
2017-02-10

Podczas spotkania Monika Nachyła, Członek Rady Nadzorczej Euler Hermes Polska, TU Allianz Życie Polska, Mykogen Polska Sp. z o.o. oraz BGŻ BNP Paribas S.A. podzieliła się swoimi doświadczeniami, które ukształtowały jej karierę zawodową. Przełomowym momentem jej kariery był rejs, o którym od zawsze marzyła. To właśnie na nim, w obliczu ogromu przyrody i otoczona przez nieznanych ludzi, zrozumiała kim jest naprawdę.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych"
2016-10-01

Spotkanie odbyło się w starej, klimatycznej kamienicy przy ul. Nowogrodzkiej 4. Iwona Kokoszka, założycielka i prezes zarządu Bookamore – Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury Wizualnej, opowiedziała historię tego wyjątkowego budynku, który przetrwał 7 bombardowań w trakcie II wojny światowej. Zabytkowe wnętrza kamienicy z 1914 roku wypełnione są ikonami designu z drugiej połowy XX wieku i pracami młodych artystów.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na rynkach finansowych", 2 czerwca 2016
2016-06-02

W części merytorycznej Katarzyna Zajdel-Kurowska - ekonomistka, Członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego - opowiedziała o tym, w jaki sposób NBP reaguje na wzrost zmienności na globalnych rynkach finansowych. Temat okazał się bardzo ciekawy - sposób zarządzania aktywami NBP w zalezności od aktualnej sytuacji na rynku kapitałowym wywołał długą i ozywioną dyskusję. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Kobiety na Rynkach Finansowych - spotkanie marzec 2016
2016-03-10

Dr Agnieszka Słomka - Gołębiowska przedstawiła wstępne wyniki badania udziału kobiet we władzach spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Cały raport z badania, wraz z ostatecznymi wynikami, będzie opublikowany w kwietniu tego roku. To już druga edycja badania, wyniki pierwszej edycji są dostępne tutaj: http://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pliki/KTwarowska_Final.pdf  a cały raport tutaj: http://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pobierz-raport/1/

Czytaj więcej »
 
 
 
Grudniowe spotkanie - Kobiety na Rynkach Finansowych
2015-12-15

Joanna Chmura, psycholog oraz coach ACC, opowiedziała historię 3 niezwykłych kobiet, które mogą stać się inspiracją podczas radzenia sobie z wyzwaniami i pokonywania wątpliwości. Dr Brene Brown – naukowiec i psycholog,  Jesscia Alba, aktorka oraz przedsiębiorczyni, założycielka marki Honest oraz Misty Copeland, pierwsza czarnoskóra solistka w prestiżowym American Ballet Theatre.

Czytaj więcej »
 
 
 
Inauguracja cyklu spotkań
2015-10-15

"Kobiety na rynkach finansowych" to nowa inicjatywa Fundacji Liderek Biznesu dedykowana dla kobiet pełniących
kierownicze oraz zarządcze stanowiska w sektorze finansowym. Celem inicjatywy jest omawianie najnowszych trendów rynkowych mających wpływ na sektor finansowy. Wszystkich gości powitała Iwona Kozera, Fundatorka Fundacji Liderek Biznesu, a Katarzyna Twarowska, Prezeska Fundacji Liderek Biznesu, opowiedziała krótko o Fundacji, jej historii i celach. Monika Jezierska, Menedżer w Dziale Zarządzania Ryzykiem Finansowym EY moderowała całość spotkania. 

Czytaj więcej »
 
 
 
 
 
 
 
Projekt: Borek Design
 
Realizacja: Internet Age