X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Spotkanie z cyklu Kobiety na Rynkach Finansowych
2022-06-02 Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie z cyklu "Kobiety na Rynkach Finansowych"
2022-02-22

21 lutego 2022 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety na Rynkach Finansowych”.

Pierwszymi Gośćmi Specjalnymi tego wydarzenia byli: Paweł Bandurski, prezes Zarządu Banku BPH oraz Małgorzata Romaniuk, wiceprezeska Zarządu Banku BPH. Podczas spotkania szczegółowo została omówiona 3. edycja raportu „Kobiety w Finansach”, którego partnerem strategicznym jest Bank BPH. Kolejnym Gościem Specjalnym była Magdalena Warzybok, Dyrektorka Zarządzająca w Kincentric Polska, która przygotowała dla uczestniczek prezentację na temat ważnych sygnałach dla polskiego biznesu z perspektywy ludzkiej.
Czytaj więcej »
 
 
 
Kobiety na Rynkach Finansowych - spotkanie z Magdaleną Zmitrowicz, wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., Pion Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw
2021-01-22

Za nami kolejne spotkanie Fundacji Liderek Biznesu z cyklu „Kobiety na Rynkach Finansowych”. Gościem Specjalnym tego wydarzenia była Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., nadzorująca Pion Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W ciągu blisko dwudziestu lat pracy w bankowości zdobyła bogate doświadczenie w zakresie sprzedaży, ryzyka, operacji, a także rynku walutowego oraz obsługi klientów z różnych segmentów rynku. W latach 2016-2017 w strukturach CEEMEA Commercial Banking Group Citigroup zarządzała Departamentem Klientów Korporacyjnych (Corporate Banking Departament). Kierowała również pracami grupy Strategy Champions w ramach Banku Handlowego w Warszawie S.A. Obecnie, poza zasiadaniem w Zarządzie Banku Pekao S.A., jest także członkiem Rad Nadzorczych Pekao Leasing i Pekao Faktoring.

Czytaj więcej »
 
 
 
Kobiety na Rynkach Finansowych - spotkanie hybrydowe z Agnieszką Słomką-Gołębiowską, Profesor w Katedrze Międzynarodowych Studiów Porównawczych SGH, przewodnicząca Rady Nadzorczej, mBank
2020-10-13

7 października br., po raz pierwszy w Fundacji Liderek Biznesu odbyło się hybrydowe spotkanie z cyklu: Kobiety na Rynkach Finansowych, tematem spotkania było: "Przywództwo w obliczu przeciwności i niepewności.", a gościem specjalnym była doświadczona ekspertka Agnieszka Słomka-Gołębiowska, Profesor w Katedrze Międzynarodowych Studiów Porównawczych SGH, przewodnicząca Rady Nadzorczej, mBank. Spotkanie poprowadziły: Iwona Kozera, Fundator Fundacji Liderek Biznesu i Monika Jezierska, Associate Partner, Consulting, EY.

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie online z cyklu: Kobiety na Rynkach Finansowych z Katarzyną Bem, Członkiem Zarządu, AVIVA Polska.
2020-06-17

16 czerwca br., odbyło się kolejne spotkanie Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: "Kobiety na Rynkach Finansowych", pt. "Rebeliantka na trudne czasy", z wyjątkowym gościem specjalnym Katarzyną Bem, która z początkiem kwietnia br. objęła stanowisko Członka Zarządu, AVIVA Polska, gdzie odpowiada za ubezpieczenia majątkowe. Katarzyna Bem jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz IESE Business School w Barcelonie. Od 1992 roku związana z polskim rynkiem ubezpieczeniowym. Jest ekspertem w zakresie ubezpieczeń majątkowych, zarządzania produktem, underwritingu oraz reasekuracji.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie online z cyklu: "Kobiety na Rynkach Finansowych", spotkanie z Bożeną Graczyk, Wiceprezes Zarządu, ING Bank Śląski
2020-05-27

25 maja br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Kobiety na Rynkach Finansowych", tym razem po raz pierwszy w formule webinaru. Gościem specjalnym wydarzenia pt. "Zmiany przyjdą na pewno, lecz nie wtedy, kiedy się na nie czeka", była Bożena Graczyk, Wiceprezes Zarządu, ING Bank Śląski S.A.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych" 25 września 2019, Teatr Kamienica w Warszawie
2019-09-25

Wrześniowe spotkanie z cyklu „Kobiety na Rynkach Finansowych” zgromadziło liderki wiodących instytucji finansowych, głównie z banków i firm ubezpieczeniowych. Gości powitała Iwona Kozera, Partner EY, założycielka Fundacji Liderek Biznesu oraz Monika Jezierska, Associate Partner EY.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych" - 10 kwietnia 2019, Teatr Kamienica w Warszawie
2019-04-11

W Teatrze Kamienica odbyło się wiosenne spotkanie Kobiet na Rynkach Finansowych, którego tematem była kultura organizacyjna. Otworzyła je Monika Jezierska, a gościem specjalnym była Iwona Słomska, członek zarządu firmy KRUK SA. Jest to jedyna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka, w której zarządzie zasiada więcej kobiet niż mężczyzn, stanowią one także zdecydowaną większość jej pracowników, a sam założyciel i prezes, Piotr Krupa, twierdzi, że KRUK jest kobietą.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na rynkach finansowych", 19 października 2018 r.
2018-10-23

W piątek 19 października 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie klubu networkingowego „Kobiety na rynkach finansowych”, którego gospodyniami były Iwona Kozera, Fundatorka Fundacji Liderek Biznesu i Monika Jezierska, Associate Partner w Dziale Zarządzania Ryzykiem Finansowym EY. Gościem specjalnym wieczoru był pan Przemysław Gdański, Prezes Banku BGŻ BNP Paribas. 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na rynkach finansowych", 3 lipca 2018 r.
2018-07-04

Kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety na rynkach finansowych” odbyło się w Klubie Bankowca, który mieści się w XIX-wiecznym, zabytkowym budynku. 

Czytaj więcej »