X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Zakończenie Pierwszej Edycji Programu Mentoringowego w Poznaniu
 
 

Dnia 1 marca 2017 roku w Hotelu Puro odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej edycji Programu Mentoringowego  w Poznaniu.

Z tej okazji w spotkaniu wzięli udział nie tylko uczestnicy bieżącej edycji Programu, ale również goście specjalni i osoby wspierające Fundację Liderek Biznesu.

Spotkanie otworzyły: Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji oraz Sylwia Marciniak, Opiekun Merytoryczny pierwszej edycji Programu Mentoringowego w Poznaniu.

Sylwia Marciniak podsumowała rok pracy Mentorów i Mentees w ramach pierwszej poznańskiej edycji Programu. Przedstawiła statystyki oraz wyniki ankiet ewaluacyjnych uczestników programu. Za najmocniejsze strony programu Mentorzy uznali doskonałe przygotowanie merytoryczne programu, dzielenie się wiedzą oraz sesje networkingowe natomiast dla Mentees były to kolejno: dobór mentora, ciekawa tematyka warsztatów oraz networking.

Na koniec zostało przedstawione kalendarium następnej edycji Programu Mentoringowego, która rozpocznie się już w kwietniu tego roku a jej inauguracja planowana jest na maj.

Następnie rozpoczęła się dyskusja panelowa, w której udział wzięli: Mentor kończącej się właśnie edycji Programu Mentoringowego, pan Paweł Chudziński oraz dwie Mentees, Marta Dominiak-Sporna i Maria Szlachciak. Tematem dyskusji był rozwój i mentoring w programie z perspektywy uczestników.

Po zakończeniu części oficjalnej spotkania, uczestnicy zostali zaproszeni do restauracji NIFTY No. 20 , gdzie w swobodnej atmosferze i w mniejszych grupach wymieniali się doświadczeniami i opiniami do późnych godzin wieczornych ;)


  

  

  

 

  

  

  

  

 

  

  

  

« Powrót do listy wydarzeń