X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką - Anną Wicha, Dyrekor Generalny firmy Adecco
 
 
Bohaterką czerwcowego Śniadania z Liderką była Anna Wicha, Dyrektor Generalny firmy Adecco. Podczas spotkania szukałyśmy odpowiedzi na pytanie: „Kobieta – lider: Sport, rodzina i kariera – na ile frontów może grać kobieta?”
 
Nasza bohaterka rozpoczęła spotkanie od prezentacji krótkiego reportażu z wyjątkowego programu realizowanego w firmie Adecco – „CEO for 1 month”. Przez jeden miesiąc młody i niedoświadczony absolwent  towarzyszy przez cały dzień prezesowi firmy, bierze udział we wszystkich spotkaniach, a nawet je współprowadzi. Anna opowiedziała o wartości, jaką program przynosi obu stronom: młodej osobie pozwala zmierzyć się z z biznesową rzeczywistością od razu na wysokim zarządczym poziomie, a do firmy wnosi  inną perspektywę i świeżość działania.
 
Anna opowiedziała również o początkach swojej drogi zawodowej na Śląsku i o stopniowym rozwoju od konsultanta w firmie Adecco do jej prezesa.  Ogromną pasją Anny jest tenis i, mimo że naukę rozpoczęła w wieku dojrzałym, dzięki uporowi, determinacji i gotowości na przegrane w kolejnych turniejach – kilka lat temu zaczęła w końcu je wygrywać , czyli: „nie ma rzeczy niemożliwych”… i to właśnie motto przewijało się podczas całego spotkania.
 
Anna Wicha podkreślała, że udało jej się zachować pokorę wobec życia i własnych niedoskonałości
 i że – dzięki  umiejętnemu połączeniu pracy, życia rodzinnego i sportu – praca wciąż sprawia jej ogromną radość .
 
Spotkanie prowadziła Agnieszka Maciejewska, Prezes  Zarządu Fundacji Liderek Biznesu. 
 

          

 

« Powrót do listy wydarzeń