X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Prezentacja wyników badań Fundacji Liderek Biznesu podczas zajęć Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności
 
 
Przedstawicielki Fundacji Liderek Biznesu poprowadziły zajęcia w ramach II edycji Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. Studentami Szkoły Przywództwa jest stu pięćdziesięciu pasjonatów polityki i gospodarki, a program obejmuje zagadnienia z zakresu gospodarki, energetyki, bezpieczeństwa, polityki oraz - jak wskazuje nazwa - przywództwa.
 

 
Beata Stelmach, bohaterka wydanej przez Fundację książki "Liderki biznesu. Jak zwyciężać i zmieniać świat.", prezes General Electric w Polsce i krajach bałtyckich, opowiedziała o przebiegu swojej kariery zawodowej. Jej początki przypadły na wyjątkowy okres transformacji, która dawała ogromne szanse, ale wymagała również determinacji i gotowości do szybkiej nauki zupełnie dotąd nieznanych reguł gospodarki wolnorynkowej. Beata opowiedziała o tym, co jest dla niej najważniejsze w byciu liderem według zasady: motywuj, inspiruj, pomóż, doceń. 
 
 
Z kolei dr Agnieszka Słomka-Gołębiowska z SGH przedstawiła wyniki corocznego badania  udziału kobiet we władzach spółek giełdowych w Polsce i Europie przeprowadzonego przez Fundację Liderek Biznesu. Agnieszka jest autorką drugiej edycji podsumowującego wyniki badania Raportu, który ukaże się w czerwcu 2016 pod nazwą "Kobiety we władzach spółek giełdowych w Polsce. Czas na zmiany." Zarówno sam temat, jak i wyniki badań, wywołały żywą dyskusję wśród studentów, co pokazuje, jak ważny jest dialog na ten temat także z młodym pokoleniem dopiero wkraczającym na rynek pracy. 
 
           
 
 
 
« Powrót do listy wydarzeń