EFW Women in Power Poznań 2016

KOBIETY BIZNESU TO KOBIETY Z ENERGIĄ

W Poznaniu menedżerki z polskich i zagranicznych firm rozmawiały o roli kobiet w światowej energetyce oraz ich mocy w biznesie.
Spotkanie "Kobiety z energią" odbyło się 11 maja, a patronat nad nim objęła ENERGEA S.A.
Stanowiło jedno z wydarzeń w ramach Energy Future Week odbywającego się na Międzynarodowych  Targach Poznańskich.
"Kobiety z energią'' było pierwszym tego typu spotkaniem w branży energetycznej, a uczestniczki pochodziły z różnych państw Europy.
Fundację Liderek Biznesu reprezentowała Anna Panasik- Dzielska, która przedstawiła działania Fundacji, program mentorigowy oraz powiedziała o kolejnym raporcie Fundacji "Kobiety w władzach spółek giełdowych w Polsce 2016. Czas na zmiany", którego publikacja planowana jest na maj 2016 roku.
Spotkanie było też okazją do nawiązania kontaktów pomiędzy kobietami działającymi w branży energetycznej w Europie.