X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Inauguracja trzeciej edycji Programu Mentoringowego
 
 

18 maja odbyło się uroczyste otwarcie tegorocznej edycji Programu Mentoringowego. W tej edycji bierze udział 77 par - to dla nas ogromny zaszczyt, ale i wyzwanie!

Dzięki uprzejmości firmy Microsoft uczestnicy projektu mogli się spotkać w firmowej auli w Alejach Jerozolimskich. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób.

Wstępem do spotkania była godzinna sesja networkingowa prowadzona przez zespół Grzegorza Turniaka z Akademii Rekomendacji. Dzięki temu szybko "lody zostały przełamane"...

Po powitaniu przez Iwonę Kozerę, Fundatorkę Fundacji Liderek Biznesu, o prowadzonych przez nas działaniach opowiedziała Agnieszka Maciejewska, nowo mianowana Prezes. Agnieszka zwróciła uwagę, że ponieważ misją Fundacji jest budowanie partnerstwa w biznesie, od drugiej edycji nasz Program Mentoringowy otwarty jest także dla mężczyzn. W tegorocznym programie mamy 7 panów w roli Mentee i aż 22 panów w roli Mentorów.

Główną cześcią spotkania była prezentacja istoty i przebiegu Programu Mentoringowego przez Ewę Zięcinę, Opiekuna Merytorycznego Projektu. 

A na koniec energii dodał wszystkim Matt Domogała, który przyleciał do nas aż z USA.  Dzięki niemu wieczór zakończył się… energiczniej!

Nie wszyscy mogli przybyć na spotkanie, dlatego nie wszystkim parom udało się osobiście poznać, ale wiemy, że właśnie rozpoczynają się pierwsze spotkania indywidualne.

Życzymy powodzenia i do zobaczenia na warsztatach w czerwcu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót do listy wydarzeń