X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Zakończenie drugiej edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu
 
 

29 lutego 2016 r. uroczyście zakończono drugą edycję Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu. Iwona Kozera, założycielka Fundacji, podziękowała mentorom za ich zaangażowanie, a Katarzyna Twarowska, prezes Fundacji, podsumowała drugą edycję, która trwała od maja 2015 do stycznia 2016.

Wzięło w niej udział 80 par mentoringowych. Z przeprowadzonej przez Fundację ankiety wynika, że ponad 80% mentees oceniło udział w Programie jako satysfakcjonujący, 86% z nich poleciłoby Program swoim współpracownikom i/lub znajomym. 93% dotychczasowych mentorów deklaruje, że nadal będzie chciało brać udział w Programie. Wszyscy mentorzy (100%) zarekomendowaliby Program innym osobom.

W ciągu pół roku drugiej edycji Programu Mentoringowego odbyło się 6 spotkań warsztatowych i superwizyjnych dla mentorów oraz 5 spotkań warsztatowych dla mentees.

Rekrutacja do trzeciej edycji Programu rusza w marcu 2016 r. W kwietniu zostaną ogłoszone jej wyniki, a rozpoczęcie przewidziane jest na maj.

Podczas spotkania Mirosław Oczkoś przeprowadził warsztaty z określania typów osobowości. Wszyscy wypełnili test, w którym można było się zdiagnozować, czy jest się lwem, bobrem, wydrą czy seterem. Mirosław Oczkoś w dowcipny sposób charakteryzował każdy z typów osobowości oraz doradzał jak z nimi współpracować. 

 

      

                            

« Powrót do listy wydarzeń