X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką, Martą Krysik, Wiceprezes Goldensubmarine w Poznaniu
 
 

 Bohaterką była Marta Krysik, wiceprezes GoldenSubmarine, która opowiadała o kobietach oraz internecie. Globalnie z internetu korzysta trochę więcej mężczyzn niż kobiet, przy czym - mówiła Krysik - ta różnica pogłębia się w krajach rozwijających się. W Polsce wynosi zaledwie 4% - o tyle mniej kobiet korzysta z internetu. To taki sam wynik jak w USA.

Kobiety są uznawane za bardziej produktywne w sieci, choć nie zawsze tak o sobie myślą, powiedziała Krysik. Przy czym - dodała - są aktywniejsze w mediach społecznościowych, a najaktywniejszą grupą są matki - czyli "social mums".

Kobiety chętniej niż mężczyźni polecają marki i produkty w sieci, obserwują blogosferę i liderów opinii, szukają inspiracji, zbierają wartościowe treści w kolekcje, a także spędzają więcej czasu w e-sklepach. 87% z nich nie potrafi wyobrazić sobie życia bez telefonu, ale w Polsce częściej korzystają z komputera, jako narzędzia łączenia się z internetem.

Podczas spotkania dyskutowano także o najbardziej wpływowych kobietach w polskiej sieci oraz o tym, jak samemu stać się jedną z nich. 

         

« Powrót do listy wydarzeń