X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Konferencja WOMEN AT THE TOP
 
 

6 października 2015 roku w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbyła się konferencja poświęcona roli i znaczeniu kobiet pełniących wysokie stanowiska kierownicze pt. "Women at the TOP. Co się dzieje gdy kobiet na wysokich stanowiskach kierowniczych."

Wykład wygłosiła m.in. Virginia Schein z Gettysburg w College w USA - światowej sławy profesor zarządzania i psychologii, która od wielu lat zajmuje się badaniami związanymi z funkcjonowaniem kobiet na wysokich stanowiskach kierowniczych. 

W ramach konferencji odbyły się cztery panele dyskusyjne, które prowadziła dr Małgorzata Chrupała Pniak, z Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji UŚ.

Katarzyna Twarowska, Prezes Fundacji Liderek Biznesu przedstawiła  główne filary działalności Fundacji oraz wyniki raportu „Kobiety we władzach spółek giełdowych w Polsce. Dlaczego nie ma zmiany”.  

 

       

 

       

« Powrót do listy wydarzeń