X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Warsztaty z profesorem Jerzym Bralczykiem - Wystąpienia Publiczne Liderek Biznesu
 
 

Pierwsze warsztaty "Wystąpienia publiczne Liderek Biznesu - wiarygodność, sugestywność, sprawność" zorganizowane przez naszą Fundacje już za nami. Wykładowcą był prof. Jerzy Bralczyk. Z typowym dla siebie poczuciem humoru opowiadał o tym jak należy mówić, jak stać, gestykulować, korzystać z rekwizytów. Na odbiorców, mówił, działamy czteroma kanałami: sytuacją, w której się razem z nimi znajdujemy, tym co słuchacze widzą, tym co słyszą oraz językiem, którego używamy.

Zdaniem prof. Bralczyka dobry mówca ma trzy cechy - utrzymuje kontakt z osoba, z którą rozmawia (lub do której przemawia), jest wiarygodny i sprawny. W wystąpieniach publicznych, podkreślał prof. Bralczyk, wiarygodność polega na tym, że trzeba wywrzeć na publiczności wrażenie, że jest się uczciwym oraz kompetentnym. Sprawność natomiast, dodał, to umiejętność powiedzenia tego, co chcemy i jak chcemy.

Po ponad dwugodzinnej części teoretycznej odbyły sie zajęcia warsztatowe. Kilka osób miało za zadanie zaprezentować siebie oraz swoją firmę. Wystąpienia były oceniane przez prof. Bralczyka. Na koniec wszyscy uczestnicy podkreślali, że bardzo chętnie wezmą udział w kolejnych takich warsztatach.

 

       

   

   

   

   

   

« Powrót do listy wydarzeń