X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 
Zapraszamy na webinar #LiderkawZmianie: Różnorodność - napędowa siła biznesu. Perspektywa Anny Sirockiej, nowej Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, Partnera EY, Liderki Zespołu ds. MSSF
 
 

7 kwietnia zapraszamy na specjalne wydanie webinaru z cyklu #LiderkawZmianie, pt. „Różnorodność - napędowa siła biznesu. Perspektywa Anny Sirockiej, nowej Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, Partnera EY, Lidera Zespolu ds. MSSF. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Maciejewska.

W trakcie webinaru prowadzonego przez Agnieszkę Maciejewską, dotychczasową Prezes Zarządu FLB (w okresie marzec 2016-marzec 2021), Dyrektor People & Culture TVN i Discovery w Polsce, porozmawiamy m.in. o tym.:

  • Rola Fundacji Liderek Biznesu w zwiększaniu udziału kobiet w biznesie w ostatnich latach
  • Czego dziś potrzebuje zrównoważony i odpowiedzialny biznes? Czy pandemia wpłynęła na sytuację liderek?
  • Czy polskie przedsiębiorstwa wiedzą, czym jest zarządzanie różnorodnością?
  • Różnorodność kluczem do innowacji i kreatywności – jak tworzyć biznes odporny na kryzys?
  • Strategia „Diversity & Inclusiveness” w organizacji a wyniki finansowe organizacji - jak tworzyć biznes odporny na kryzys
  • Jak kobiety w sektorze finansowym kształtują jego przyszłość?


Agnieszka Maciejewska, dotychczasowa Prezeska Zarządu, która pełniła tą funkcję przez ostatnie 5 lat, ze względu na nowe obowiązki zawodowe, zrezygnowała ze stanowiska. Nową prezeską Fundacji Liderek Biznesu została Anna Sirocka.

 
Anna Sirocka była Członkiem Zarządu Fundacji od wielu lat. Na co dzień pracuje w EY, jest partnerem i Liderką Zespołu ds. MSSF. 
 
Agnieszka Maciejewska dołączyła do zespołu zarządzającego TVN Grupa Discovery, gdzie będzie odpowiadała za działania People & Culture TVN i Discovery w Polsce. Nadal pozostanie członkiem zarządu Fundacji.

Potwierdź udział w otwartym webinarze: https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/zapis-na-wydarzenie/418/


 

 

« Powrót do listy wydarzeń