X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Miejsca stypendialne w największym w Polsce otwartym Programie Mentoringowym 2021 Fundacji Liderek Biznesu
 
 

Jak co roku Fundacja Liderek Biznesu zaprasza do skorzystania z puli 5. miejsc stypendialnych osoby, które w roli Mentee chciałyby rozwijać się w ramach Programu Mentoringowego 2021, a wniesienie opłaty administracyjnej jest dla nich barierą.

Szczególnie zapraszamy osoby, których sytuacja zawodowa ucierpiała w ciągu ostatniego roku lub które chciałyby wykorzystać kompetencje rozwinięte w programie do lepszego wypełniania ról społecznych.

Jak aplikować o miejsca stypendialne?

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: mentoring@liderkibiznesu.pl i odesłania otrzymanego mailem formularza aplikacyjnego w terminie do 25.03.2021. Wyniki kwalifikacji będą przekazane indywidualnie najpóźniej do 9 kwietnia br.


 


W Fundacji Liderek Biznesu wierzymy w skuteczność mentoringu, który w tym trudnym czasie może okazać się dla wielu osób i organizacji nieocenionym wsparciem, a relacja Mentora - Mentee, połączona z udziałem w warsztatach i przynależnością do naszej społeczności, pozwali zmierzyć się z bieżącymi wyzwaniami liderów. Tym bardziej chcemy, aby nasza unikatowa platforma, jaką jest Program Mentoringowy Fundacji Liderek Biznesu, mogła służyć osobom z całej Polski właśnie dziś!
 
Uwaga po raz pierwszy dostępne – dwie wersje językowe: polska i angielska! 
Szczegóły VIII edycji dostępne na stronie https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pm/mentoring/
 
Patroni merytoryczni: ICAN Institute, ICAN Management Review, SGH Warsaw School of Economics, Izba Gospodarki Elektronicznej, Ośrodek Informacji #ONZ w Warszawie
 
Patron medialny: Radio TOK FM
« Powrót do listy wydarzeń