X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Finał programów rozwojowych w Fundacji Liderek Biznesu - 9. edycji Leading Women i 4. edycji Leading Women MasterClass. GRATULACJE DLA ABSOLWENTEK!
 
 
W tym tygodniu w Fundacji Liderek Biznesu zakończyła się 9. edycja Leading Women i 4. edycja Leading Women MasterClass. Są to ogólnopolskie programy rozwojowe dla kobiet, które wzmacniają kompetencje przywódcze i budowanie skuteczności osobistej liderek - w postaci kompleksowego programu empowermentowego i warsztatów kompetencyjnych. 
"Czas zmiany, czas liderek", był tematem przewodnim ostatniej edycji, a kontent merytoryczny programu został przygotowany na podstawie analizy badań i trendów dotyczących kompetencji liderskich w czasie rewolucji technologicznej, pandemii, globalizacji i nieustającej zmiany.
 
Wielkie umysły dyskutują o ideach. Średnie umysły rozprawiają o wydarzeniach. Małe umysły plotkują o ludziach” – Eleanor Roosevelt 
 
 
"Serdecznie dziękuję za przyjęcie zaproszenia i udział w niezapomnianych dyskusjach o ideach, planach i nowych możliwościach! Kooperacja w tak zacnym gronie to ogromna wartość dodana i doskonała przestrzeń do networkingu. - Agnieszka Bilinska, autorka i trenerka programu Leading Women
 
Specjalne gratulacje kierujemy do Absolwentek Leading Women MasterClass i Absolwentek Leading Women oraz serdecznie dziękujemy gościom specjalnym za udział: Marynice Woroszylskiej-Sapieha, Ewie Dąbrowskiej i Krystynie Boczkowskiej.
 
Siła programu to również nasi doświadczeni trenerzy: Agnieszka Bilińska - mentorka, executive coach, trenerka biznesu oraz doświadczona menedżerka, Karina Tomczyk – trener biznesu, doświadczony psycholog, Paweł Prokopczuk - ekspert z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji, wywierania wpływu, zawodowy aktor. 
 
Już w marcu 2021 startują kolejne edycje programu. Do zobaczenia online!
« Powrót do listy wydarzeń