LEADING WOMEN - Czas Zmiany, Czas Liderek - start 9. edycji jedynego tak kompleksowego programu rozwojowego dla kobiet z całej Polski!

30 września br. ruszyła w Fundacji Liderek Biznesu, 9. edycja Leading WOMEN - ogólnopolskiego programu rozwojowego pt.:  Czas Zmiany, Czas Liderek" - projektu stworzonego przez kobiety i dedykowanego dla kobiet! Razem z Agnieszką Bilińską, Autorką Programu i Agnieszką Maciejewską, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu - powitałyśmy grupę Liderek, które rozpoczynają z nami wyjątkową przygodę w trakcie kompleksowego programu łączącego najnowszy know-how dotyczący przywództwa, case studies, praktykę i wymianę doświadczeń z kobietami liderkami z innych organizacji z całej Polski! DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

Stoimy obecnie w obliczu niezwykle intensywnych wyzwań zawodowych i społecznych. Globalna pandemia spowodowana wirusem SARS-CoV-2 postawiła pod znakiem zapytania dużą część standardów i procesów, w których funkcjonujemy. Koronawirus brutalnie wypchnął nas poza strefę komfortu i zmusił do postawienia sobie pytań:
  • Jak mam budować „nową rzeczywistość”?
  • Co powinnam zmienić w najbliższym otoczeniu?
  • Czy po COVID wrócę do "starego porządku”?
  • Jak powinnam zmienić swój sposób działania, aby skutecznie przeprowadzić siebie, ludzi i firmę przez zmianę?

W Fundacji Liderek Biznesu wierzymy w holistyczny rozwój kobiet, dlatego z tak niezwykłą starannością dobieramy content merytoryczny programu rozwojowego LEADING WOMEN. "Już dziś wiemy, że warto budować nową jakość, #eksperymentować, wprowadzać #innowacje i modyfikować #standardy, które podniosą naszą #konkurencyjność. Wprowadzanie mądrych zmian w sposobie działania firm, zespołów, sposobie myślenia i funkcjonowania - wymaga otwartości, elastyczności i zdolności do adaptacji, a wszystkie te cechy przypisywane są kobietom liderkom." - Agnieszka Bilinska, autorka programu, executive coach, trenerka biznesu, absolwentka prestiżowego programu Departamentu Stanu US, International Visitor Leadership Program oraz programu mentoringowego Global Ambassadors Program, ekspertka wspierająca od lat rozwój kobiet!

Dlaczego warto, żebyś dołączyła do programu rozwojowego LEADING WOMEN?

• Poruszysz najistotniejsze zagadnienia związane z pełnieniem roli liderki z położeniem akcentów na obszary, które u Ciebie wymagają wzmocnienia i są niezbędne w obecnej rzeczywistości biznesowej (VUCA);
  • Weźmiesz udział w 8 intensywnych 3-godzinnych warsztatów online, łączących najnowszy know-how dotyczący przywództwa, case studies, praktykę i wymianę doświadczeń;
  • Otrzymasz unikalną możliwość networkingu z kobietami liderkami z innych organizacji z całej Polski, które wzajemnie się inspirują i wymieniają cennymi doświadczeniami;
  • Poznasz podczas wybranych sesji - Gościa Specjalnego - inspirującą kobietę, liderkę, która odniosła sukces w biznesie i podzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami;
  • Pogłębisz świadomość swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju dzięki licencjonowanemu narzędziu diagnostycznemu "ExtendedDISC" wraz z indywidualnym omówieniem, dzięki któremu dowiesz się:
  1. Jaki jest Twój naturalny styl zachowań?
  2. Jaki jest Twój styl przywódczy?
  3. Jakie są Twoje mocne strony i talenty?
  4. Jakie czynniki wpływają na Twoją motywację?
  5. Jaki masz styl komunikacji z innymi?
  • Będziesz współpracować z autorką programu LEADING WOMEN i prowadzącą, która jest praktykiem biznesu, doświadczoną menedżerką i specjalizuje się we wspieraniu liderów -  Agnieszką Bilińską. Agnieszka znalazła się w gronie 25 finalistek konkursu WE Empower Challenge 2019, pierwszego tego typu konkursu biznesowego, mającego na celu uhonorowanie przedsiębiorczych kobiet, które wspierają Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Program LEADING WOMEN realizuje cel Gender Equality.
  • Zdobędziesz certyfikat „LEADING WOMEN” i wejdziesz do Klubu Absolwentek LEADING WOMEN, który umożliwia dalszą wymianę wiedzy i doświadczeń.

Czy chcesz odważnie stawić czoła wyzwaniom, pogłębić swoje kompetencje liderskie i zostać silną i świadomą LEADING WOMAN Nowej Ery? Program LEADING WOMAN wzmocni Twoje kompetencje przywódcze i przygotuje Cię do pełnienia roli liderskiej w nowej, wymagającej rzeczywistości biznesowej, a tym samym wesprze Twoją firmę w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Nowa formuła online pozwoli Ci nie tylko uczyć się na odległość, ale także umożliwi Ci nawiązywanie kontaktów z innymi aktywnymi i pełnymi pasji kobietami, z innych firm i organizacji z całej Polski.

Stań się silną i świadomą Leading Women NA NOWE CZASY!

Szczegóły programu: https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/szkolenia/p47-leading-women---ogolnopolski-program-rozwojowy-dla-kobiet---czas-zmiany-czas-liderek