X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Webinar #LiderkawZmianie: rozmowa z Krystyna Boczkowską, Martą Harazińską, Aleksandrą Smyczyńska, Anną Ładą, Renatą Toczyska-Seliga, Ambasadorkami programu Leading Women
 
 
8 września br. odbył się kolejny webinar merytoryczny Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: #LiderkawZmianie, pt.: "Czas zmiany, Czas Liderek - czyli 'nowa rzeczywistość' z perspektywy Ambasadorek Leading Women, którego gościem były: 
  • Krystyna Boczkowska, która przez 27 lat była związana z firmą Bosch w Polsce, a w latach 2006-2018 pełniła rolę Prezesa Zarządu Bosch w Polsce. Obecnie jest v-ce Prezeską Stowarzyszenia Kongres Kobiet, mentorką w Fundacji Liderek Biznesu oraz Fundacji Perspektywy. Należy do grona najbardziej wpływowych i przedsiębiorczych kobiet w Polsce, wielokrotnie była nagradzana m.in. tytułami Kobieta Roku, Manager Roku czy osoby zasłużonej dla rozwoju rynku motoryzacyjnego w Polsce.
  • Marta Harazińska, reżyserka, scenarzystka, przedsiębiorczyni, Partner i Dyrektor Kreatywna w Perfectto Events oraz Dreamage Studio.
  • Anna Łada, Dyrektor Zarządzający, Baumalog. Od 2017 r. członek zarządu Baumalog, firmy inżynierskiej produkującej automatyczne systemy magazynowe i transportowe. Liderka z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu i zarządzania projektami zdobytym w sektorze bankowym (Raiffeisen Bank Polska, Bank BGŻ BNP Paribas), e-commerce i badań rynkowych.
  • Aleksandra Smyczyńska, Dyrektor Komunikacji i PR w Innogy Polska S.A. Była odpowiedzialna za komunikację w firmach takich jak: PKP Cargo, Bank Pekao S.A., PR-owiec, wykładowca na podyplomowych studiach PR na Uniwersytecie Jagiellońskim.
  • Renata Toczyska-Seliga,  ekspert ds. komunikacji z 20-letnim doświadczeniem zdobytym zarówno w agencji, jak i po stronie klienta. W MSL pełni funkcję członkini zarządu i odpowiada za doradztwo strategiczne w obszarze zdrowia oraz sektora turystki i transportu. Nadzoruje projekty kryzysowe z podległego jej obszaru. 

Podczas niezwykle inspirujących 60 minut, udało się nam porozmawiać z doświadczonymi liderkami, które łączy fakt, że wszystkie Panie są absolwentkami ogólnopolskiego programu rozwojowego dla kobiet - Leading Women. Webinar był moderowany przez Agnieszkę Bilińską, mentorkę, executive coacha, doświadczoną menedżerkę, autorkę i trenerkę programu Leading Women, finalistkę WE - Women's Empowerment and Gender Equality 2019 – konkursu honorującego kobiety biznesu wspierające Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Agnieszka Bilińska zaprosiła do dyskusji ekspertki, które podzieliły się szeregiem swoich doświadczeń związanych z przywództwem kobiet, wyzwaniami nowej rzeczywistości, odpowiadając m.in. na pytania: 
  • Dlaczego kobiece przywództwo jest dzisiaj tak ważne?
  • Jakie wyzwania dla liderek niesie dzisiejsza rzeczywistość biznesowa?
  • Jak zmienić swój sposób działania, aby skutecznie przeprowadzić siebie, zespół i firmę przez zmianę?
  • W jaki sposób wykorzystać "wytrącenie" ze strefy komfortu dla własnego  rozwoju?
  • Jak nowa formuła programu Leading Women może pomóc w zmierzeniu się z dzisiejszymi wyzwaniami?
Po raz kolejny Fundacja Liderek Biznesu, miała ogromną przyjemności gościć ekspertki w swoich dziedzinach, które podzielił się swoją wiedza i doświadczeniami, jednocześnie zapraszając do 9 już edycji Leading Women, jedynego tak kompleksowego programu rozwojowego dla kobiet w Polsce, który rozpocznie się tej jesieni, w bezpiecznej formule online (szczegóły tutaj) 
 
 
Fundacja Liderek Biznesu prowadzi cykl webinarów merytorycznych, min.: #LiderkawZmianie, #LiderwZmianie, #EkspertFundacji, KobietyNaRynakachFinanansowych  < zapraszamy do skorzystania TUTAJ >
« Powrót do listy wydarzeń