X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderwZmianie, rozmowa z Pawłem Tynelem, Partnerem, COO, EY Polska
 
 

4 czerwca odbył się kolejny webinar Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: #LiderwZmianie, którego gosciem był Paweł Tynel, Partner, COO, EY Polska, który stoi na czele zespołu Crisis Management w EY Polska w związku z czym jest w centrum wszystkich procesów oraz wydarzeń związanych i wywołanych przez pandemię COVID-19. Jest Partnerem Zarządzającym zespołem wsparcia w ramach całej organizacji EY w Polsce. Jest aktywnie zaangażowany w negocjowanie i pozyskiwanie inwestorów planujących nowe przedsięwzięcia. Koncentruje się na ciągłych usprawnieniach i kwestionowaniu status-quo w organizacji w celu kreowania wartości dodanej i wdrażaniu nowych rozwiązań oraz usług.

Rozmowę z Pawłem Tynelem pt: "Jak nasze jutro zmienia się właśnie dziś. COVID-19 katalizatorem zmian.", poprowadziła Barbara Sissons, Członek Zarządu Fundacji Liderek Biznesu. Dyrektor ds. finansów i administracji w Kinnarps Polska.

W trakcie webinaru został poruszony szereg niezwykle istotnych tematów, związanych z konfrontacją szeroko rozumianego biznesu z "rzeczywistością COVID-19" z perspektywy lidera globalnej organizacji. Paweł Tynel odpowiadał na nurtujące nas obecnie pytania, które pojawiły się po 3 miesiącach pracy zdalnej. Czy redukcja obostrzeń i powrót do pracy z biura jest łatwiejsze niż przejście w pracę zdalną?  Jak może wyglądać „nowa normalność”? Co oznacza "social distancing" w wydaniu biurowym? Jak również , jak może wyglądać i jak się zmieni życie i relacje osobiste w zespołach oraz z klientami?
 
Po raz kolejny Fundacja Liderek Biznesu, miała ogromną przyjemności gościć eksperta, który podzielił się swoją wiedza i doświadczeniami związanymi w funkcjonowaniem biznesu w koronowirusie i podjął próbą zastanowienia się nad tym, jak będzie wyglądała postcovidowa rzeczywistość. 
 
Fundacja Liderek Biznesu prowadzi cykl webinarów merytorycznych, min.: #LiderkawZmianie, #LiderwZmianie, #EkspertFundacji, KobietyNaRynakachFinanansowych  < zapraszamy do skorzystania TUTAJ >
 
Pozostańmy w kontakcie - już wkrótce kolejne webinary Fundacji Liderek Biznesu.
Do zobaczenia online!

 

« Powrót do listy wydarzeń