X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Inauguracja IV. edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu - 16 września 2019, Poznań
 
 
16 września 2019 r. w hotelu Puro przy ulicy Stawnej 12 w Poznaniu, odbyła się uroczysta inauguracja trzeciej edycji poznańskiego Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu.
 
W tegorocznym programie będzie uczestniczyło 21 par Mentorów i Mentees z Poznania i Wrocławia w tym 2 pary w mentoringu odwróconym, które przez najbliższe 9 miesięcy – od połowy września 2019 do marca 2020 roku – będą wspólnie pracować nad rozwojem kompetencji przywódczych i świadomym kształtowaniem kariery.
 
Część oficjalną rozpoczęła Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, która opowiedziała o obecnych i planowanych działaniach Fundacji. Następnie Agnieszka Maruda Sperczak, po raz kolejny, opiekunka merytoryczna tegorocznej poznańskiej edycji Programu Mentoringowego przedstawiła ideę, założenia i przebieg projektu. W bardzo ciekawy sposób ukazała również znaczenie relacji mentor-mentee, mówiąc iż dobra relacja tego typu opiera się na zmianie oraz odpowiedzialności.
 
Goście specjalni tegorocznego otwarcia Programu Mentoringowego w Poznaniu to Dorota Raczkiewicz - Prezes Fundacji im. Anny Wierskiej „Dar Szpiku” (Drużyna Szpiku), oraz Mikołaj Małaczyński Prezes Zarządu i współzałożyciel Legimi
 
Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na koktajl i dalsze rozmowy networkingowe.
 
W najbliższym czasie uczestnicy Programu wezmą udział w pierwszych warsztatach oraz spotkaniach indywidualnych. Opiekunem Merytorycznym Programu jest Agnieszka Maruda Sperczak, która będzie nadzorować merytorycznie przebieg całego projektu oraz służyć bieżącym wsparciem  uczestnikom programu. 

Szczegóły Programu Mentoringowego: https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pm/mentoring/

    

               

« Powrót do listy wydarzeń