X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Inauguracja III Edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu - 11 czerwca 2018, Poznań
 
 

11 czerwca 2018 r. w hotelu Puro przy ulicy Stawnej 12 w Poznaniu, odbyła się uroczysta inauguracja trzeciej edycji poznańskiego Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu.

 

W tegorocznym programie będzie uczestniczyło 21 par mentorów i mentees, którzy przez najbliższe 9 miesięcy – od połowy czerwca do marca 2019 roku – będą wspólnie pracować nad rozwojem kompetencji przywódczych i świadomym kształtowaniem kariery. Program tegorocznej edycji Programu Mentoringowego został objęty Patronatem Medialnym przez magazyn Poznański Prestiż. 

Na inauguracji pojawiło się ponad 30 osób – zarówno uczestników, jak i  gości związanych z Fundacją Liderek Biznesu. Spotkanie rozpoczęło się moderowaną sesją networkingową, podczas której uczestnicy mieli okazję wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Część oficjalną rozpoczęła Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, która opowiedziała o obecnych i planowanych działaniach Fundacji. Następnie Agnieszka Maruda Sperczak, opiekun merytoryczna tegorocznej poznańskiej edycji Programu Mentoringowego przedstawiła ideę, założenia i przebieg projektu. W bardzo ciekawy sposób ukazała również znaczenie relacji mentor-mentee, mówiąc iż dobra relacja tego typu opiera się na zmianie oraz odpowiedzialności.

W finałowej części spotkania został przeprowadzony wywiad z gościem specjalnym - dr Moniką Górską, którego tematem było: "Dlaczego każdy biznes powinien mieć swoje story" - o znaczeniu storytellingu w biznesie.

Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na koktajl i dalsze rozmowy networkingowe.

W najbliższym czasie uczestnicy Programu wezmą udział w pierwszych warsztatach oraz spotkaniach indywidualnych. Opiekunem Merytorycznym Programu jest Agnieszka Maruda Sperczak, która będzie nadzorować merytorycznie przebieg całego projektu oraz służyć bieżącym wsparciem  uczestnikom programu. 

 

  

  

  

Program Mentoringowy szczegóły: https://www.fundacjaliderekbiznesu.pl/pm/mentoring/

« Powrót do listy wydarzeń