X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Klub HR4Diversity o mentoringu, 11.12.2019 r.
 
 

Tematem spotkania Kluby HR4Diveristy był mentoring. Swoimi doświadczeniami z realizacji programu mentoringowego podzielili się Wiesława Czarnecka-Stańczak, Dyrektor ds. Zarządzania Personelem i Mateusz Puzyno Starszy Inżynier Centrum Zarządzania Energią z firmy Siemens oraz Justyna Kozera, Dyrektor ds. Współpracy z Absolwentami SGH.

Każdy z tych programów ma inny cel i uczestników. W przypadku firmy Siemens udział w programie jest niezwykle prestiżowy i jego celem jest uwolnienie potencjału pracowników. Program SGH łącząc absolwentów ze studentami buduje społeczność i kształci przyszłych liderów. Wielką wartością obu programów jest nie tylko możliwość rozwoju mentees, ale także ogromna satysfakcja jaką czerpią ze swojej pracy mentorzy. Uczestnicy spotkania – liderki HR z dużych firm, podkreśliły konieczność przestrzegania zasad etycznych przez mentorów oraz konieczność ich ciągłego rozwoju w postaci procesów certyfikacyjnych i superwizji. Mentorem nie staje się z dnia na dzień i do tego procesu potrzebna jest pokora. 

 

« Powrót do listy wydarzeń