Śniadanie z Leading Women - 5 września 2018 r., godz. 9.00-11.00

Czujesz, że przyszedł czas na coś więcej, lepiej, inaczej w Twoim zawodowym życiu?

Czujesz, że masz w sobie nieodkryty potencjał i przy pomocy profesjonalnego narzędzia diagnostycznego chcesz odkryć swoje mocne strony i obszary do rozwoju?

Pragniesz lepszych relacji z ludźmi i lepszej komunikacji?

Chcesz budować skuteczny networking i w każdej sytuacji zachować
swoją autentyczność?

Chcesz poznać inne kobiety-liderki, poznać ich doświadczenia, wyzwania

i wzajemnie się zainspirować?

Jeśli do tego jesteś kobietą, to....

przyjdź na

Śniadanie z Leading Women! -

spotkanie informacyjne na tematu programu:?

- wzmacnianie kompetencji przywódczych
i budowanie skuteczności osobistej

Śniadanie będzie okazją do spotkania z prowadzącą Agnieszką Bilińską oraz absolwentkami programu.

Przy porannej kawie porozmawiamy o programie Leading Women

• jakie są jego cele i założenia;
  • nad czym będziemy pracować podczas 4 modułów programu: „Ja Liderka”, „Zarządzanie relacjami”, „Mój wizerunek i mój networking”, „Zarządzanie sobą”;
  • udział gości specjalnych w programie - inspirujące liderki i ich historie;
  • jak oceniają efekty programu jego absolwentki.

Prowadząca: Agnieszka Bilińska

Mentor, Executive Coach, doświadczona menedżerka pracująca w firmach globalnych od ponad 20 lat na stanowiskach executive, w zarządach i radach nadzorczych. CEO w firmie doradczej Trusted Communication, wspierającej liderów w rozwoju zawodowym i osobistym. Ekspertka w dziedzinie mentoringu, komunikacji i przywództwa. Założycielka,  fundatorka i w latach 2010-2015 CEO Vital Voices Poland, polskiego oddziału globalnej  organizacji  założonej przez Hillary Clinton i wspierającej rozwój kompetencji przywódczych kobiet poprzez ideę mentoringu. Profesjonalny moderator w forum rozwoju przywództwa CEO Round Table. Opiekun Merytoryczna edycji (2017) Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu.

Termin:

5 września 2018 r., godz.9.00 - 11.00

Miejsce:

Biuro Colliers, Sala Bloom, Pl. Piłsudskiego 2, Warszawa

Potwierdzenie przybycia:

Ze względu na konieczność wcześniejszego zgłoszenia gości na recepcji budynku prosimy o przesyłanie na adres: fundacja@liderkibiznesu.pl  imiennych potwierdzeń udziału o treści: Śniadanie 5.09 - udział osobisty - imię i nazwisko - adres mailowy.

Istnieje również możliwość udziału zdalnego (w formie webinaru) - osoby zainteresowane prosimy o przesłanie imiennego zgłoszenia na adres: fundacja@liderkibiznesu.pl o treści: Webinar 5.09. - Imię i nazwisko - adres mailowy.

W odpowiedzi otrzymacie Państwo zwrotnie link, pod którym będzie można uczestniczyć w webinarze.

Uprzejmie informujemy, że podczas spotkania będą robione zdjęcia.
Przyjęcie zaproszenia oznacza wyrażanie zgody na publikację wizerunku.

Zapraszamy!

« Powrót do listy wydarzeń