X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Spotkanie z cyklu "HR4 Diversity"
 
 

5 marca 2018 r. odbyło się drugie spotkanie grupy„HR4Diversity”, zrzeszającej dyrektorki personalne zainteresowane wdrażaniem polityki różnorodności w swoich organizacjach.
Spotkanie, dzięki uprzejmości Colliers International, odbyło się w pięknym biurze tej firmy nieopodal Teatru Wielkiego.

Pierwsza część spotkania była zapowiedzią nowego warsztatu Fundacji „Przewaga dzięki różnorodności” i została poprowadzona przez trenerów i autorów programu - Agnieszkę Bilińską, CEO Trusted Communication oraz Romeo Grzębowskiego, Prezesa Extended Disc Polska. Uczestnicy spotkania byli zgodni, że niezwykle ważne jest wypracowanie języka korzyści biznesowych, jakim trzeba rozmawiać z zarządami firm, oraz pokazywanie konkretnych case’ów firm, które różnorodność wprowadziły jako strategię biznesową i budują świadomość diversity na różnych szczeblach menadżerskich i zarządczych.

Gościem specjalnym spotkania była Małgosia Wojtaczka - pierwsza Polka, która samotnie zdobyła Biegun Południowy na nartach przechodząc 1200 kilometrów. Z perspektywy liderki projektu, sportowca i kobiety Małgosia opowiadała o swoich zmaganiach, wychodzeniu ze strefy komfortu i pokonywaniu barier. Podkreślała analogie między sportem i biznesem, m.in. konieczność perfekcyjnego przygotowania do wyprawy.

  

  

  

 

 

« Powrót do listy wydarzeń