X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Śniadanie z Liderką Agnieszką Kłos - Prezes Zarządu Provident Polska
 
 
20 lutego 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Śniadanie z Liderką” tym razem z Agnieszką Kłos, Prezesem Zarządu Provident Polska. Pani Prezes opowiedziała o swoich decyzjach zawodowych związanych ze świadomym planowaniem kariery, jakie podejmowała jeszcze w trakcie studiów oraz  początkach kariery w finansach, a później w sprzedaży.
 
Pani Agnieszka Kłos mówiła również o swoich wyborach i zmianie branży finansowej na sektor usług komercyjnych oraz drodze do budowania relacji na zaufaniu i autorytetu w pracy. Poruszyła też kwestie godzenia obowiązków zawodowych z macierzyństwem.
 
Pani Prezes przedstawiła inicjatywy, jakie są realizowane w Provident, jak na przykład „Provident na obcasach”, w ramach którego organizowane są szkolenia i warsztaty dla kobiet czy wsparcie „Karty Różnorodności” promującej równe traktowanie pracowników.
 
W końcowej części spotkania uczestnicy zadawali pytania dotyczące między innymi wspierania pozytywnych doświadczeń zawodowych kobiet w Polsce.
 
 
     
 
    
 
        

 

« Powrót do listy wydarzeń