Inauguracyjne spotkanie HR4Diversity

4 grudnia odbyło się inauguracyjne spotkanie nowej grupy „HR4Diversity”. Spotkania są platformą do dyskusji dla Członków Zarządów ds. HR oraz Dyrektorów HR, których celem jest wymiana doświadczeń i praktycznych rozwiązań w zakresie zarządzania różnorodnością w organizacjach. Rozmawialiśmy o tym czym jest różnorodność i jakie konkretne korzyści biznesowe przynosi.

Agnieszka Maciejewska-Prezes Fundacji Liderek Biznesu i Dyrektor Działu HR w EY przedstawiła najnowszy raport Fundacji –„Gdzie jest szklany sufit?”.

Później Paula Wąsowska – trener Harvard Business Review mówiła o różnorodności ,innowacyjności oraz metodach odświeżenia swojego spojrzenia na biznes. Ciekawym zagadnieniem była „antykruchość” jako sposób na wydajne funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającym się świecie. Podkreślała również znaczenie miękkich kompetencji, uczenia się komunikacji i współpracy, które są kluczowe dla innowacyjności.