X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Autorski Warsztat Rafała Ohme: Emo Sapiens. Harmonia Emocji i Rozumu.
 
 

Autorski warsztat Rafała Ohme: Emo Sapiens. Harmonia Emocji i Rozumu.

Rafał Ohme opowiadał o wpływie neuronauki na ludzkie decyzje, biznes oraz tłumaczył, jak bezpośrednio przełożyć metody neuropsychologiczne na badania przydatne w biznesie. Rafał Ohme opowiadał również o swojej najnowszej książce pt: „Emosapiens”. Rozróżnia w niej to pojęcie od Homosapiens ponieważ w dzisiejszym świecie lepiej jest kierować się emocjami , rozumieć je i wykorzystywać. Jednym z tematów były ciekawostki z zakresu neuropsychologii oraz ludzkiego mózgu. Rafał Ohme pokazał kilka prostych ćwiczeń, które warto wykonywać jeśli chce się podnieść wydajność i stymulować mózg do działania.

Uczestnicy warsztatów poznali też kilka praktycznych rad dotyczących codziennego życia, funkcjonowania w pracy , w domu, czy wychowania dzieci . Rafał Ohme przedstawił też autorskie badania dotyczące różnych zagadnień ze świata biznesu, w tym sprzedaży, wiarygodności marki itp.

          

« Powrót do listy wydarzeń