X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Konferencja Mentoringu
 
 

Jako PARTNER MERYTORYCZNY 

zapraszamy na Konferencję Mentoringu:

 

Konferencja SUPER M to wyjątkowa okazja spotkania z najwyższej klasy specjalistami mentoringu w Polsce i na świecie. Gościem specjalnym będzie prof. David Clutterbuck, guru mentoringu i jego niestrudzony promotor, współzałożyciel i Ambasador Specjalny European Mentoring and Coaching Council. 

Zaprezentujemy mentoring jako uniwersalne narzędzie rozwoju osobistego i organizacyjnego w makro i mikro skali, w korporacji i w firmie rodzinnej, w biznesie i w sztuce. Omówimy, jak zapewnić sukces mentoringu. Skupimy się na procesie, przygotowaniu mentora oraz motywacji mentee. Moderatorem całodniowego wydarzenia będzie Dorota Warakomska.
 
Fundacja Liderek Biznesu jest Partnerem Merytorycznym wydarzenia. W debacie z profesorem Clutterbuck'iem na temat "Rozwój mentoringu w Polsce. Nadchodzące wyzwania" weźmie udział Agnieszka Maciejewska, prezes Fundacji.
 
Serdecznie zapraszamy - do 13.09. możliwość zakupu biletów w niższej cenie!
 

 

 

 

« Powrót do listy wydarzeń