X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych", 26 kwietnia 2017
 
 

Spotkanie odbyło się w klimatycznej galerii sztuki nowoczesnej, Galerii Propaganda, zlokalizowanej przy ul. Foksal 11.

W pierwszej części spotkania Beata Klonecka, Wiceprezes Zarządu ING Lease Polska, opowiadała o wspieraniu kobiet na kierowniczych stanowiskach w bankowości. Przekonywała, że można realizować się w wielu rolach: matki, żony, pracownika tak, aby żadna z nich nie ucierpiała, a wręcz przeciwnie - otwierała przed nami nowe perspektywy. Istotna jest wiara w siebie, możliwość rozwoju i realizowania siebie. Beata opowiadała, że dla niej bardzo ważne jest dawanie szans młodym, zdolnym dziewczynom. Najważniejsze są kompetencje. Beata opowiadała również o swoich pasjach, które pozwalają jej odpocząć od intensywnego życia zawodowego. Dla niej są to wyjazdy na narty.

W drugiej części spotkania Agnieszka Bilińska, CEO firmy doradczej Trusted Communication, opowiadała o roli mentoringu w rozwoju kobiecego przywództwa. Rolą mentora nie jest prowadzenie za rękę, ale inspirowanie, pokazywanie różnych rozwiązań. Opowiedziała o swoich osobistych doświadczeniach z mentorami i różnych obliczach mentoringu, na przykład o reverse mentoringu, gdzie doświadczeni managerowie proszą o wsparcie i konsultacje młodych pracowników. "Job shadowing" z kolei jest również bardzo ciekawą formą mentoringu i polega na tym, że mentee towarzyszy swojemu mentorowi we wszystkich codziennych zadaniach podczas dnia pracy. Idealny mentor to osoba pracująca świadomie nad udoskonalaniem własnych kompetencji mentoringowych oraz własnym rozwojem zawodowym i osobistym.


  

  

  

  

  

« Powrót do listy wydarzeń