X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Warsztaty biznesowe
 
 

3 października 2013 roku w Warszawie z inicjatywy kilku aktywnych liderek biznesu odbyły się warsztaty dla kobiet poszukujących nowych wyzwań w swojej karierze zawodowej, a także będących na początku drogi biznesowej.

Swoją wiedzą, energią i doświadczeniem z uczestniczkami warsztatów dzieliły się: Katarzyna Twarowska (EY), Magda Hajduk - Naklicka (Aromeda), Beata Osiecka (Kinnarps), Jolanta Lewicka (Li Parie), Aneta Błażejewska - Gaczyńska (EY)

Szczególną uwagę poświęciły zarządzaniu talentami, budowaniu marki i wizerunku oraz zagadnieniom dotyczącym różnych etapów rozwoju firmy.

W tym niezwykle ciekawym spotkaniu wzięło udział 50 kobiet. Dla organizatorek stało się inspiracją do dalszego wspierania przedsiębiorczości kobiet i powołania Fundacji Liderek Biznesu, mającej wpływać na wzrost udziału kobiet na najwyższych stanowiskach zarządczych.

« Powrót do listy wydarzeń