Za 202 lata pozycja kobiet zrówna się z mężczyznami. Raport nie pozostawia złudzeń.
2019-06-12

Podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie Fundacja Liderek Biznesu (FLB)  zorganizowała panel dotyczący pozycji kobiet w polskim biznesie.

Wprowadzeniem do dyskusji był raport : ”Kobiety w biznesie – marzenia a rzeczywistość”, który zaprezentowała prezes FLB - Agnieszka Maciejewska. Panel poprowadziła Iwona Kozera, założycielka FLB, zaś uczestnikami debaty byli: Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Banku Pekao S.A., Iwona Słomska , członek zarządu firmy KRUK S.A., Sławomir S. Sikora, prezes Banku Handlowego w Warszawie, Przemysław Gdański, prezes Banku BNP Paribas Bank Polska S.A.

Więcej na temat panelu można przeczytać tutaj >>> https://www.forbes.pl/gospodarka/za-202-lata-pozycja-kobiet-zrowna-sie-z-mezczyznami-raport-fundacji-liderek-biznesu/kbvtk6y

« Powrót do listy materiałów