Mentoring technologiczny w dobie AI - podcast ICAN Institute, rozmowa z Moniką Jezierską
2024-04-08

Zapraszamy do wysłuchania podcastu ICAN Institute z udziałem Monika Jezierska, PhD, FCCA, członkini zarządu Fundacja Liderek Biznesu, w którym opowiada o szansach płynących ze sztucznej inteligencji, a które to szanse pozwala nam odkrywać mentoring.

Dlatego też w ramach tegorocznej, XI edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu, jedna ze ścieżek rozwojowych to właśnie 4Tech Leaders Excellence. Bo jak wskazują analizy i dotychczasowe doświadczenia liderów, branża technologiczna jest jedną z najbardziej rozwijających się gałęzi rynkowych. Potencjał i szanse związane ze wzrostem sektora Tech powiększają się każdego dnia. Dlatego tak ważne jest, aby stworzyć optymalne ścieżki transferu wiedzy oraz kompetencji płynących od doświadczonych liderów do osób, które są na początku swej drogi i wciąż budują swoją pozycję w szeroko rozumianej branży technologicznej.

Wierzymy, że narzędziem, które ten transfer umożliwi, jest mentoring!
Zapraszamy do wysłuchania podcastu oraz skorzystania z Programu Mentoringowego.

Dowiedz się więcej o linii rozwojowej 4Tech Leaders Excellence: FORMULARZ ZAPISU
« Powrót do listy materiałów