Kim jesteśmy?

Fundację Liderek Biznesu tworzą kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy i dziś wnoszą różnorodne doświadczenia biznesowe do wspólnej idei: promocji kobiecej przedsiębiorczości, rozwijania talentów oraz wspierania ich aspiracji i niezależności zawodowej.

Naszą misją jest:

Budowanie partnerstwa w biznesie, dzielenie się doświadczeniem oraz rozwój kompetencji przywódczych kobiet.

Naszym celem jest:

Celem Fundacji Liderek Biznesu jest osiągnięcie większych korzyści gospodarczych dzięki lepszemu wykorzystaniu talentów kobiet w zarządzaniu.

Naszą misję realizujemy poprzez:

• Upowszechnianie wiedzy o  korzyściach z udziału kobiet w zarządzaniu
  • Zmiana sposobu myślenia o ambicjach i aspiracjach kobiet
  • Przekonanie środowisk gospodarczych i politycznych o potrzebie działań na rzecz większego udziału kobiet w zarządzaniu
  • Promowanie dobrych praktyk stosowanych  przez poszczególne państwa, rynki i firmy
  • Wspieranie kobiet w rozwoju kariery zawodowej poprzez programy mentoringowe i warsztaty
  • Budowanie platformy kontaktów w celu wymiany doświadczeń.