Chcesz włączyć się w prace Fundacji Liderek Biznesu i zostać jej Ambasadorką?

Zapraszamy do współpracy wszystkie ambitne i aktywne zawodowo kobiety. Jeżeli sprawujesz w przedsiębiorstwie funkcję menadżerską, zarządczą lub właścicielską, jeżeli działasz w organizacji sektora rządowego lub pozarządowego i chcesz w aktywny sposób włączyć się w prace Fundacji Liderek Biznesu, zapraszamy do zostania Ambasadorką idei Fundacji Liderek Biznesu. Prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza poniżej.

Decyzję o podjęciu ewentualnej współpracy podejmuje Zarząd Fundacji w terminie do 3 tygodni od daty przesłania zgłoszenia. Informacja zwrotna zostanie dostarczona drogą mailową na adres podany w formularzu poniżej.