X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Spotkanie z cyklu "Liderki w Zdrowiu"
2018-06-08

8 czerwca 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Liderki w Zdrowiu” poświęcone tematyce kompetencji w obszarze ochrony zdrowia.

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie z cyklu "Liderki w Zdrowiu"
2018-02-19

15 lutego 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Liderki w Zdrowiu”.Oficjalne rozpoczęcie nastąpiło po przywitaniu uczestniczek przez Iwonę Kozerę, Fundatorkę Fundacji Liderek Biznesu, Agnieszkę Maciejewską, Prezes Fundacji Liderek Biznesu oraz Magdalenę Nowicką, Managera EY. 

 

Czytaj więcej »
 
 
 
Spotkanie z cyklu "Liderki w Zdrowiu"
2017-11-09

Dzięki uprzejmości firmy Porsche kolejne spotkanie z cyklu „Liderki w Zdrowiu” odbyło się w nowo otwartym salonie Porsche Warszawa Okęcie.

Czytaj więcej »
 
 
 
Inauguracja cyklu spotkań "Liderki w Zdrowiu"
2017-06-13

Dnia 13 czerwca odbyło się spotkanie inaugurujące nowy cykl  spotkań organizowanych przez Fundację Liderek Biznesu: Liderki  w Zdrowiu. Spotkania będą platformą do dyskusji i wymiany opinii  dla kobiet związanych z sektorem zdrowia.  Świat Zdrowia to bardzo szerokie grono reprezentowane przez wiele środowisk takich jak świadczeniodawcy, uczelnie, branżę farmaceutyczną, stowarzyszenia i wiele innych. Jest wiele ciekawych tematów, o których warto rozmawiać. 

Czytaj więcej »