X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Spotkanie "Kobiety na Rynkach Finansowych" 31 stycznia 2017
 
 

Podczas spotkania Monika Nachyła, Członek Rady Nadzorczej Euler Hermes Polska, TU Allianz Życie Polska, Mykogen Polska Sp. z o.o. oraz BGŻ BNP Paribas S.A. podzieliła się swoimi doświadczeniami, które ukształtowały jej karierę zawodową. Opowiadała co pomagało jej piąć się po szczeblach kariery. Trzeba mieć jasno określone cele, wierzyć w ludzi i zespół oraz - co najważniejsze - nigdy nie zapominać o sobie, mówiła. Musimy realizować swoje pasje, nie tylko zawodowe, dodała.  Nachyła wierzy w siłę różnorodnego zespołu, ponieważ jej zdaniem tylko taki zespół jest w stanie osiągać najlepsze wyniki. Ważny jest również lider, który chroni zespół oraz jest za niego odpowiedzialny. Przełomowym momentem kariery Moniki Nachyły był rejs, o którym od zawsze marzyła. To właśnie na nim, w obliczu ogromu przyrody i otoczona przez nieznanych ludzi, zrozumiała kim jest naprawdę.

W drugiej części spotkania Romeo Grzębowski, Prezes Zarządu Extended Disc Polska, zaprezentował ciekawe badania na temat stylów zachowań Polaków, ze szczególnym uwzględnieniem pokolenia „Millenialsów”. Wyniki badań pokazują, że inne oczekiwania pokolenia Y to nie tylko „wymysł konsultantów”, ale konieczność dopasowania stylu zarządzania i kultury organizacyjnej do potrzeb nowych generacji na rynku pracy.

 

  

  

  

  

  

 

« Powrót do listy wydarzeń