X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
EY Entrepreneurial Winning Women?
 
 

Jesteś kobietą i przedsiębiorcą? Masz ambitne plany, pasję i chcesz rozwijać swój biznes?

Jeśli tak, EY Entrepreneurial Winning Women™  jest właśnie dla Ciebie. Aplikuj już dzisiaj!

 

Na czym polega program EY Entrepreneurial Winning Women™?

Program EY Entrepreneurial Winning Women™ to program przywództwa dla wyższej kadry zarządzającej, skupiający utalentowane kobiety będące przedsiębiorcami, których firmy wykazują rzeczywisty potencjał – pomagający im rozwinąć skrzydła. Po sukcesach programów w Stanach Zjednoczonych, Azji, Rosji, Afryce Południowej i Turcji, zdecydowaliśmy się uruchomić program na terenie kilku krajów Unii Europejskiej. Program w szczególności skierowany jest do kobiet z branży cyfrowej.

 

Dlaczego warto wziąć udział w Programie?

EY Entrepreneurial Winning Women™ to program przeznaczony dla kobiet prowadzących stabilny biznes, które są gotowe na ekspansję i rolę lidera na rynku światowym. Wybrane przedsiębiorczynie mają szansę skorzystać z doświadczeń innych przedsiębiorców, inwestorów i doradców, którzy mogą pomóc im, w pięciu kluczowych działaniach koniecznych do rozwoju firmy:

Planuj ambitnie i bądź odważna

  • Zbuduj swoją markę
  • Pracuj nad biznesem, nie w nim
  • Zbuduj kluczową sieć doradców
  • Zaplanuj finansowanie ekspansji

 

Kryteria kwalifikacyjne

Szukamy kobiet przedsiębiorczyń z dużym  potencjałem, które mają znaczące udziały w przedsiębiorstwach opartych na technologii cyfrowej, a także w przedsiębiorstwach innowacyjnych zmagających się z zakłóceniami przemysłowymi, tworzących nowe modele biznesowe. Firma powinna działać przynajmniej 12 miesięcy, mieć siedzibę w Unii Europejskiej i przychody wyższe niż 500 000 Euro za 2015 rok

Więcej informacji o programie EY Entrepreneurial Winning Women™, na stronie www.

 

Jak zgłosić się do Programu?

Jeśli jesteś kobietą przedsiębiorcą z dużym potencjałem I chcesz aplikować do programu EY Entrepreneurial Winning Women Program ™, wypełnij formularz online do 8 sierpnia 2016 roku. Program jest bezpłatny .

Termin składania aplikacji upływa 8 sierpnia 2016!

Aplikuj 

Miło nam będzie powitać Cię  w programie EY Entrepreneurial Winning Women Program™ EU 2016!

« Powrót do listy wydarzeń