X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Szkoła Mentorów Biznesu zaprasza na otwarty warsztat - Mentor Foundation INTRO - dla Mentorów i Liderów, 19.04.21
 
 
Mentoring jest dziś najbardziej elastyczną i optymalną kosztowo metodą wspierania liderów. Jedną z odpowiedzialności lidera jest rozwój ludzi, w związku z czym posiadanie umiejętności mentoringowych jest dziś niezbędne także w roli lidera, a zapotrzebowanie na mentoring ciągle rośnie.
 
 
Jest sprawdzone miejsce, gdzie możesz w profesjonalnych standardach i modułowo (adekwatnie do Twoich potrzeb) rozwijać swoje umiejętności mentoringowe - Szkoła Mentorów Biznesu Fundacji Liderek Biznesu!
 
Poznaj Szkołę Mentorów Biznesu i jej trenerów - podczas otwartego warsztatu online - Mentor FOUNDATION INTRO. Podczas dwugodzinnego spotkania poznasz trenerów i metody pracy Szkoły Mentorów Biznesu. Zobaczysz na żywo różne style pracy mentora. Zrozumiesz, czym różni się mentoring „intuicyjny” od mentoringu profesjonalnego. Będziesz mieć okazję zadać nurtujące cię pytania dotyczące mentoringu i kształcenia w tym obszarze. Weźmiesz udział w spotkaniu w nowatorskiej formule w gronie wyjątkowych liderów, chcących mądrze wzmacniać innych.
 
Od 2019 roku Szkoła Mentorów Biznesu w liczbach to:
  • 10 edycji programu Mentor Foundation
  • 68 absolwentów
  • 44 Certyfikowanych Mentorów Szkoły Mentorów Biznesu
  • 2 Absolwentów, którzy uzyskali międzynarodową akredytację European Mentoring and Coaching Council (EMCC, EIA Foundation). 


SPRAWDŹ NAS!

Weź udział w otwartym warsztacie "Mentor Foundation INTRO". Udział bezpłatny, wymagane potwierdzenie.
 
19 kwietnia 2021, godz. 15-17  
aplikacja Zoom | liczba miejsc ograniczona 

 

 

« Powrót do listy wydarzeń