Spotkanie Klubów Mentora i Mentee w Fundacji Liderek Biznesu, pt. Maski przywództwa, czyli o autentyczności Lidera, 9 lutego 2021

9 lutego w Fundacji Liderek Biznesu odbyło się uroczyste, karnawałowe spotkanie Klubów Mentora i Mentee, pt. "Maski przywództwa, czyli o autentyczności Lidera".

Gościliśmy na wirtualnej scenie wśród gości specjalnych: Zbigniewa Kowalskiego, Małgorzatę Bieniaszewską i Sergiusza Sawina.
Wirtualnie – ale wciąż w atmosferze tanecznej muzyki, balu maskowego i z kieliszkiem wina w dłoni świętowaliśmy dziś bycie razem częścią społeczności PROGRAMU MENTORINGOWEGO.

Czego nauczył nas ubiegły rok? Czym jest autentyczność w zarządzaniu? Czy autentycznego przywództwa można się nauczyć i dlaczego warto? Jak zrzucić maskę w relacji z innymi i czerpać ze swojego pełnego potencjału?

Zaproszeni Mentorzy i Mentees mogli wysłuchać niezwykle interesujących wystąpień
  • "Koniec Balu Przebierańców", Zbigniew Kowalski, wykładowca, konsultant, trener komunikacji interpersonalnej
  • "Od Tyrana do Lidera", Małgorzata Bieniaszewska, właścicielka MB-Pneumatyka Sp. z o.o., mentorka przedsiębiorców, wyróżniona wśród 100 Kobiet Roku 2020 Forbes Women Polska
  • "In vino veritas, czyli o fascynującym procesie odkrywania smaków i aromatów wina", Sergiusz Sawin, Partner, The Heart, jeden z założycieli winnicy Widok Wojszyn

Na wirtualnej scenie pojawili się również: Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, Anna Sirocka, Członek Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, Opiekunowie VII edycji Programu Mentoringowego: Jadwiga Kuczkowska, Agnieszka Maruda-Sperczak, Dawid Wawrzyniak i Opiekun Klubu Mentora Fundacji Liderek Biznesu. Romuald Kępa.

Już wkrótce kolejne spotkania w Fundacji Liderek Biznesu - do zobaczenia online!