X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
#LiderkwZmianie - spotkanie z Patrycją Piekutowską, wybitną skrzypaczką-solistką, dr hab. sztuk muzycznych, Ambasadorką Centrum Zdrowia Dziecka, filantropką
 
 

19 stycznia 2021 Fundacja Liderek Biznesu miała zaszczyt gościć - w ramach cyklu webinarów "LiderkawZmianie - Patrycję Piekutowską, wybitną skrzypaczką-solistkę, dr hab. sztuk muzycznych, Ambasadorkę Centrum Zdrowia Dziecka, filantropkę, która w spotkaniu z Agnieszką Maciejewską, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, opowiadała: Jak zarazić wszystkich potrzebą pomagania, odwagi i przywództwa?

W trakcie webinaru Pani Patrycja Piekutowska opowiadała m.in.

  • Jak z sukcesem łączyć biznes, sztukę i działania dobroczynne? 
  • O muzyce i jej ogromnej sile do budzenia świadomości oraz uczuć i jej wpływie na nasze zdrowie psychiczne 
  • Jak przeciwności losu mogą pobudzić do całkowitej odmiany ścieżki zawodowej?
  • Od największych sal koncertowych do działalności dobroczynnej czyli co łączy muzykę klasyczną z modernizacją szpitali?
  • Niezwykłe historie i przygody z życia koncertowego artysty 
  • Jak wygląda obecnie polski „brand” filantropii i jak będzie się rozwijał?
  • Jakie działania dobroczynne w relacji z biznesem sprawdzają się najlepiej?

Była to dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt gościć w Fundacji Liderek Biznesu, tak wspaniałą artystkę, ekspertkę i jednocześnie pasjonatkę w swojej dziedzinie, która podzieliła się z nami swoją energią, wiedzą i doświadczeniami. Zabierając nas w porywająca podróż do świata muzyki, filantropii i biznesu, gdzie wielkie serca, innowacyjność, odwaga i kreatywność mogą zaowocować fenomenalnym mariażem. A wszystko to w zestawieniu z odważnym i nieszablonowym myśleniem - w przypadku Pani Patrycji - od lat staje się doskonałym początkiem nowatorskich i spektakularnych projektów. 
 
Pozostańmy w kontakcie - już wkrótce kolejne webinary Fundacji Liderek Biznesu.
Do zobaczenia online!
 
Fundacja Liderek Biznesu prowadzi cykl webinarów merytorycznych, min.: #LiderkawZmianie, #LiderwZmianie, #EkspertFundacji, KobietyNaRynkachFinanansowych  < zapraszamy do skorzystania TUTAJ >
 
« Powrót do listy wydarzeń