X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: rozmowa z Joanną Bensz, Founder & CEO, Longevity Center, pt.: Jak zyc zdrowo długo i szczęśliwie ? czyli Longevity w praktyce
 
 

25 sierpnia br. odbył się kolejny webinar merytoryczny Fundacji Liderek Biznesu z cyklu #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym była Joanna Bensz, Założycielka i CEO Longevity Center. Spotkanie pt. "Jak żyć zdrowo długo i szczęśliwie - czyli Longevity w praktyce", poprowadziła Agnieszka Maciejewska, Prezes Zarządu Fundacji Liderek Biznesu.

Ekspertka opowiadała m.in. o Longevity jako witalności i zrównoważonym zdrowiu na długie lata. Podkreślała jakie obecnie funkcjonują globalne trendy w sektorze długowieczności. Uczestnicy webinaru dowiedzieli się również czym jest tzw. "wiek biologiczny", będący jednym z głównych wskaźników naszego ogólnego stanu zdrowia. Joanna Bensz wyjaśniała również znaczenie epigenetyki oraz tego jak styl życia wpływa na ekspresję naszych genów oraz jakie są główne czynniki ryzyka, wpływające na nasze optymalne zdrowie i witalność. Ekspertka Fundacji wyjaśniała również istotę naszego zdrowia hormonalnego, w odniesieniu do procesów starzenia się i efektywności w każdej sferze naszego życia.

Po raz kolejny Fundacja Liderek Biznesu, miała ogromną przyjemności gościć eksperta i jednocześnie pasjonata w swojej dziedzinie, który podzielił się swoją wiedza i doświadczeniami, tym razem odsłaniając nam tajniki z obejmujące obszary stresu, długowieczności, czy roli naszego zdrowia mitochondrialnego.
 
Fundacja Liderek Biznesu prowadzi cykl webinarów merytorycznych, min.: #LiderkawZmianie, #LiderwZmianie, #EkspertFundacji, KobietyNaRynakachFinanansowych  < zapraszamy do skorzystania TUTAJ >
 
Pozostańmy w kontakcie - już wkrótce kolejne webinary Fundacji Liderek Biznesu.
Do zobaczenia online!
« Powrót do listy wydarzeń