X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Webinar #EkspertFundacji: rozmowa z Markiem Rozkrutem, Partnerem, Głównym Ekonomistą EY, pt.: Wpływ pandemii na gospodarkę krajową i światową. Co nas czeka?
 
 

6 sierpnia br. odbył się kolejny webinar merytoryczny Fundacji Liderek Biznesu z cyklu: #EkspertFundacji, którego gościem specjalnym był Marek Rozkrut, Partner, Główny Ekonomista EY, szef Zespołu Analiz Ekonomicznych, były wykładowca SGH. W latach 2009-2012 pełnił funkcję dyrektora departamentu analiz w Ministerstwie Finansów oraz był członkiem sztabu kryzysowego z ramienia tego resortu podczas globalnego załamania finansowego z lat 2008-09. Przewodniczył polskiej delegacji w Komitecie Polityki Ekonomicznej OECD. W latach 2002-2009 pracował w NBP, gdzie m.in. kierował pracami Zespołu Badań i Analiz Zagranicznych w NBP oraz autor licznych publikacji krajowych i zagranicznych z dziedziny ekonomii. 

Spotkanie na temat: "Wpływu pandemii na gospodarkę krajową i światową. - Co nas czeka?" - moderowała Beata Osiecka, Członek Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, CEO, Head of CEE Region w Kinnarps Polska
 

Marek Rozkrut odpowiadał między innymi na pytania: Czym dla niego - ekonomisty - jest Covid-19? Jak ten kryzys rożni się od innych? Jakich można się spodziewać skutków gospodarczych wywołanych reakcją polityczną rządów w odniesieniu do Covid-19? Jak sytuacja w Europie i USA będzie się przekładała na gospodarkę przyszłości, jak to wpłynie na Polskę? Jak należy definiować "nowy ład gospodarczy"? Na ile zmienią się dotychczasowe przyzwyczajenia konsumentów? Czego musimy się nauczyć od Covid-19?

Po raz kolejny Fundacja Liderek Biznesu, miała ogromną przyjemności gościć eksperta, który podzielił się swoją wiedza i doświadczeniami związanymi w funkcjonowaniem biznesu w koronowirusie i podjął próbą zastanowienia się nad tym, jak będzie wyglądała postcovidowa rzeczywistość. 
 
Fundacja Liderek Biznesu prowadzi cykl webinarów merytorycznych, min.: #LiderkawZmianie, #LiderwZmianie, #EkspertFundacji, KobietyNaRynakachFinanansowych  < zapraszamy do skorzystania TUTAJ >
 
Pozostańmy w kontakcie - już wkrótce kolejne webinary Fundacji Liderek Biznesu.
Do zobaczenia online!
 
« Powrót do listy wydarzeń