X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderkawZmianie, rozmowa z Anną Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med
 
 

27 kwietnia br., w ramach Fundacji Liderek Biznesu, odbył się drugi webinar z cyklu #LiderkawZmianie, podczas którego Agnieszka Maciejewska, Prezes Fundacji Liderek Biznesu - rozmawiała z Anną Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med o "Przywództwie w kryzysie z perspektywy prywatnego sektora zdrowia".

Podczas webinaru z Anną Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med, zostały poruszone niezwykle trudne kwestie związana z wypływem pandemii na prywatny sektor zdrowia. Pani Prezes odpowiadała również na pytanie, czy obecny kryzys zapoczątkuje, a być może już zapoczątkował nowe trendy w prywatnym sektorze zdrowia. Mogliśmy się również dowiedzieć, jakie dylematy stoją przed liderami, którzy mierzą się z obecną sytuacją i jak duża spoczywa teraz na nich odpowiedzialność, związana właśnie z pełnieniem roli przywódcy w dobie kryzysu koronowirusa. Jednocześnie czyniąc dzień dzisiejszy i kolejne, które jeszcze przed nami, jedną z najtrudniejszych lekcji dla współczesnych liderów i społeczeństwa. 
 
Cytując prezes Annę Rulkiewicz: Stanęliśmy w obliczu "zrywu społecznego" odpowiedzialności za drugiego człowieka! A to jak zachowamy się dzisiaj, spowoduje to jak wszyscy nas zapamiętają!

Fundacja Liderek Biznesu prowadzi cykl webinarów merytorycznych, min.: #LiderkawZmianie, #LiderwZmianie, #EkspertFundacji, KobietyNaRynakachFinanansowych  < zapraszamy do skorzystania TUTAJ >

Pozostańmy w kontakcie - już wkrótce kolejne webinary Fundacji Liderek Biznesu.
Do zobaczenia online!

 

« Powrót do listy wydarzeń