X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN    KONTAKT
 
 
 
 
Webinar z cyklu: #LiderkawZmianie, rozmowa z Agnieszką Romańczuk, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Abbvie na region Azji i Pacyfiku od 2015 z siedzibą w Singapurze
 
 

7 kwietnia 2020, w ramach Fundacji Liderek Biznesu, odbył się pierwszy webinar z cyklu #LiderkawZmianie, podczas którego Agnieszka Maciejewska, Prezes Fundacji Liderek Biznesu - rozmawiała z Agnieszką Romańczuk - Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Abbvie na region Azji i Pacyfiku od 2015 z siedzibą w Singapurze - o "Przywództwie w kryzysie Covid-19".

Podczas spotkania panie poruszyły kwestie związane z przywództwem w czasach kryzysu, komunikacją i budowaniem więzi z zespołem w "rzeczywistości Covid-19", rozmawiały również o motywacji przez poczucie misji, jak również o tym jak szybko przemodelować własne przywództwo w tak skomplikowanej i wymagającej rzeczywistości, z jaką przyszło się nam obecnie zmierzyć.

Fundacja Liderek Biznesu prowadzi cykl webinarów merytorycznych, min.: #LiderkawZmianie, #LiderwZmianie, #EkspertFundacji, KobietyNaRynakachFinanansowych  < zapraszamy do skorzystania TUTAJ >

Pozostańmy w kontakcie - już wkrótce kolejne webinary Fundacji Liderek Biznesu.
Do zobaczenia online!

 

« Powrót do listy wydarzeń