Fundacja Liderek Biznesu to budowanie partnerstwa w biznesie, dzielenie się doświadczeniami oraz rozwój kompetencji przywódczych kobiet.

Misją Fundacji jest propagowanie idei równości i różnorodności w zarządzaniu oraz równomiernego dostępu do najwyższych stanowisk zarządczych. Jesteśmy za partnerstwem w biznesie! »

Wspieramy ambitne kobiety i mężczyzn w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej, rozwijaniu samoświadomości oraz w zdobywaniu i doskonaleniu kompetencji przywódczych. »

Budowanie kariery zawodowej to nieustanny rozwój i doskonalenie umiejętności. Sprawdź, jakie szkolenia dla firm i dla osób indywidualnych są aktualnie dostępne »

Zobacz artykuły, w których znajdziesz najnowsze trendy w obszarze rozwoju, najciekawsze raporty, polecane książki oraz archiwum wybranych webinarów z ekspertami. »