X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 
Iwona Kozera, Fundator, Fundacja Liderek Biznesu - Gościem audycji "Raport Gospodarczy" w Radio TOKFM - opowiada o VIII edycji największego w Polsce cross-biznesowego Programu Mentoringowego
2021-03-12
 
 
Iwona Kozera, Fundator, Fundacja Liderek Biznesu - była Gościem audycji "Raport Gospodarczy" - prowadzonej przez Macieja Głogowskiego w Radio TOK FM, które po raz kolejny zostało patronem medialnym największego w Polsce cross-biznesowego Programu Mentoringowego 2021.
 
W trakcie rozmowy Iwona Kozera przybliżyła słuchaczom szczegóły Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i trwającej obecnie rekrutacji do VIII edycji. 

Tutaj szczegóły rozmowy: https://lnkd.in/e4HFSU9
 
 
Funkcjonujemy dziś w niezwykle wymagających czasach, gdzie ekstremalnie ważne stało się zadbanie o siebie przy jednoczesnym utrzymaniu skuteczności biznesowej. Niezwykle ważne jest obecnie wzajemne wspieranie się i wymiana doświadczeń między liderami biznesu. Propozycja Fundacji Liderek Biznesu na ten turbulentny czas - to sprawdzona od 7 lat - formuła mentoringu w profesjonalnym wydaniu największego w Polsce cross-biznesowego Programu Mentoringowego dla liderów i liderek.
 
Każda osoba, która chcesz przy wsparciu doświadczonego mentora i ekspertów z różnych dziedzin zmierzyć się z precyzyjnie zdefiniowanymi wyzwaniami i zrealizować swój cel - może osiągnąć to przy wsparciu profesjonalnego mentoringu!

Rekrutacja do edycji 2021 trwa do 31 marca 2021

 

« Powrót do listy materiałów