Iwona Kozera, Fundatorka Fundacji Liderek Biznesu - awansowała w globalnych strukturach firmy EY - objęła stanowisko Deputy Managing Partner for EMEIA Consulting.
2020-07-10

Pragniemy serdecznie pogratulować Iwonie Kozerze, Fundatorce Fundacji Liderek Biznesu – awansu w globalnych strukturach firmy EY -  dołączenia do nowego kierownictwa regionu EMEIA Consulting i objęcia stanowiska Deputy Managing Partner for EMEIA Consulting.

W nowej roli Iwona będzie odpowiadać przede wszystkim za wsparcie procesu transformacji cyfrowej klientów EY, dzieląc się międzynarodowym doświadczeniem i wiedzą z zakresu projektów transformacji prowadzonych w różnych krajach na świecie.

Oprócz pełnienia funkcji Deputy Managing Partner for EMEIA Consulting. Iwona jest również Partnerem Zarządzającym Działem Doradztwa Biznesowego w regionie Europa Centralna i Południowo-Wschodnia. Ponadto jest Partnerką Zarządzającą Działem Doradztwa Transakcyjnego EY w Polsce.

Iwona Kozera, Fundatorka Fundacji Liderek Biznesu,
Deputy Managing Partner for EMEIA Consulting EY

Iwona łączy z pasją życie zawodowe z zaangażowaniem w działania społeczne, zwłaszcza mające na celu promocję kobiet w biznesie. Jest Fundatorką powstałej w 2013 roku Fundacji Liderek Biznesu, skupiającej kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy i dziś wnoszą bogate, różnorodne doświadczenia biznesowe do wspólnej idei: promocji kobiecej przedsiębiorczości, rozwijania talentów i  wspierania ich aspiracji oraz niezależności zawodowej. Działania Fundacji, w które angażuje się Iwona, inspirują kobiety do podejmowania odważnych decyzji i przygotowują je między innymi poprzez programy mentoringowe, warsztaty i konferencje do podejmowania pracy na najwyższych stanowiskach kierowniczych.

« Powrót do listy materiałów