X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Regulamin serwisu.
         
PL | EN
 
 
 
 
Wywiad z Iwoną Kozerą - "Coraz większa siła kobiecego zarządzania"
2017-03-09
 
 

Zestawienie publikowane, jak co roku, z okazji Dnia Kobiet, chce wyróżnić ambitne panie, które w trakcie kilkunastu (a niekiedy zaledwie kilku) lat kariery zawodowej osiągnęły już wysokie i wpływowe stanowiska w znanych firmach. Na tym nie koniec, bo tegoroczne wschodzące gwiazdy jeszcze większą rolę w polskim biznesie mogą odegrać w przyszłości.


Sukcesy wielu z dotychczasowych laureatek naszego zestawienia dowodzą, że ta wiara ma solidne podstawy – nasze gwiazdy pną się w górę, awansując na wyższe stanowiska czy przechodząc z zarządów na poziomie krajowym do międzynarodowych struktur firm.
 
Podobnie jak w poprzednich latach, również teraz w przygotowaniu listy uczestniczyli dziennikarze „Rzeczpospolitej" i „Parkietu" oraz przedstawiciele firm executive search, specjalizujących się w rekrutacji na wysokie stanowiska menedżerskie. Nie mieli łatwego zadania, gdyż zgodnie z zasadą przyjętą na starcie naszego projektu wschodzącą gwiazdą biznesu można zostać tylko raz. To oznacza, że co roku wyszukujemy grupę nowych kandydatek, wyławiając informacje o awansach albo nowych nominacjach w firmach.
 

 

« Powrót do listy materiałów