Fundacja Liderek Biznesu wspiera akcję DWIE GODZINY DLA RODZINY

Pobierz obrazki

Szanowni Państwo,

Fundacja Humanites, inicjator ogólnopolskich obchodów Dnia Rodzin oraz propagator Spójnego Przywództwa©  w biznesie zaprasza wszystkich

Pracodawców, Pracowników i ich Rodziny

do już VI Edycji Akcji Społecznej

„DWIE GODZINY DLA RODZINY©

Dobre relacje są kluczem do udanego życia prywatnego i zawodowego!
Zapraszamy serdecznie po raz szósty  do świętowania  Dnia Rodzin w Polsce (15 maja).

Temat przewodni tegorocznej edycji: „GOTOWANIE NA RODZINNYM PLANIE”.

Akcja „DWIE GODZINY DLA RODZINY”, która w ubiegłym roku dotarła już do ponad 10 milionów osób, skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, instytucji prywatnych i publicznych, samorządów, a za ich pośrednictwem do wszystkich Rodzin dostrzegających znaczenie zdrowych, trwałych więzi w Rodzinie oraz harmonii między rodziną/życiem prywatnym a pracą. Człowiek w pracy nie jest tylko pracownikiem, nadal jest ojcem, matką, synem, córką, bowiem wchodzi do niej z bagażem swoich ról społecznych.

Zapraszamy do wspólnej refleksji i zabawy poprzez aktywny udział i zgłoszenie  swojej Firmy - a przede wszystkim dowiedzenie się czegoś nowego o swoich bliskich lub ocalenia od zapomnienia ważnych okruchów wspomnień - w tym roku wokół gotowania i wspólnego jedzenia!
Będziemy wdzięczni za zarażenie ideą Państwa klientów, kontrahentów i innych zaprzyjaźnionych z Państwem firm, samorządów, szkół - a przede wszystkim zaprzyjaźnionych Rodzin:))!

Poprzednie edycje akcji „DWIE GODZINY DLA RODZINY” udowodniły, że przy niewielkich nakładach środków i dobrej woli, możemy jako pracodawcy pokazać, jak ważne są dla nas role społeczne naszych pracowników. Podkreślić, że dobra integracja życia prywatnego i zawodowego jest również jednym z kluczowych czynników wpływających na motywację i zaangażowanie ludzi w pracy. A tegoroczny temat przewodni wokół gotowania mamy nadzieję, że będzie znakomitą okazją do wielopokoleniowych podróży wokół zapomnianych być może smaków, zapachów, przepisów tak w naszych rodzinach jak i firmach!

Nasza Akcja corocznie przebiega ponad podziałami i uzyskała również wsparcie ONZ. W ubiegłym roku do naszej inicjatywy włączyło się kilkaset firm i organizacji prywatnych i publicznych a także samorządów, których nie sposób nam wymienić, aby nikogo nie pominąć, od małych po ogromne koncerny zatrudniające nawet kilkadziesiąt tysięcy osób. Za co raz jeszcze składamy serdeczne podziękowania! Aby zobaczyć firmy, które włączyły się w akcję wystarczy wejść na naszą stronę akcji: www.mamrodzine.pl

Pobierz obrazki

Dowiedź się więcej i zgłoś swoją firmę na stronie www.mamrodzine.pl

W załączeniu przesyłamy list wyjaśniający założenia akcji i wypływające z niej korzyści oraz propozycję listu z komunikacją do pracowników, w którym zawarliśmy kilka wstępnych pomysłów, jak spędzić 15 maja wokół tematu gotowania i wspólnego jedzenia.
List z zaproszeniem do pracodawców
Warunki udziału
Propozycja listu do pracowników pdf
Propozycja listu do pracowników (word) - w zakładce "materiały do pobrania"
Baner Akcji
Quiz rodzinny 2017

W miarę możliwości operacyjnych, zachęcamy do symbolicznego skrócenia czasu pracy w dniu 15 maja o 2 godziny. W ubiegłym roku blisko 95% firm biorących udział w akcji skróciło czas pracy tego dnia lub udzieliło dodatkowych 2 godzin wolnych swoim pracownikom.

Prosimy również o przesłanie niniejszego maila do Państwa działu HR. Zapraszamy wszystkich uczestników akcji do udziału w konkursie na stworzenie motta przewodniego naszej akcji na rok 2018. Nagroda główna to rodzinny weekend w Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

Dodatkowe informacje i zgłoszenie udziału w akcji: www.mamrodzine.pl, biuro@humanites.pl lub amanda.szeligowska@humanites.pl (koordynator akcji).
Tel. 505 976 309 lub 504 144 784.

Download images

Zofia Dzik