Fundacja Liderek Biznesu na Konferencji SKN Konsultingu SGH "Kobiety w biznesie"

Fundacja Liderek Biznesu objęła patronat nad Konferencją „Kobiety w biznesie”, a założycielka Fundacji, Iwona Kozera, wystąpiła w roli prelegentki.

Projekt „Kobiety w biznesie” to konferencja organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu, której celem jest zainspirowanie ambitnych i zdolnych studentek do rozwoju własnej kariery poprzez przybliżenie historii kobiet, które z sukcesem budowały swoją ścieżkę zawodową.

W piątek 15 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej odbyła się pierwsza edycja tej konferencji. Wzięło w niej udział 60 wybranych studentek z różnych warszawskich uczelni. Miały one okazję posłuchać indywidualnych wystąpień 6 prelegentek, które podzieliły się swoim biznesowym doświadczeniem. Następnym punktem konferencji był panel dyskusyjny, w którym zostały poruszone następujące zagadnienia:

- jak planować swoją karierę i jakie czynniki brać pod uwagę

- jak wyznaczać swoje priorytety i konsekwentnie się ich trzymać

- jak zachować work-life balance

- co powstrzymuje kobiety przed obejmowaniem kierowniczych stanowisk

Podczas przerw uczestniczki miały także okazję zadać dowolne pytania wybranej prelegentce.