Interaktywny warsztat z Matt'em Domogałą i Małgorzatą Tomasik: Synergia męskiej i żeńskiej energii w biznesie

Interaktywny warsztat z Matt'em Domogałą i Małgorzatą Tomasik:

SYNERGIA MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ ENERGII W BIZNESIE

28 listopada 2017, godz. 9:00 - 13:00, Warszawa

O prowadzących:

Małgorzata Tomasik  -  szkoleniowiec, mentor, ekspert w zarządzaniu potencjałem ludzkim były partner firm konsultingowych Arthur Andersen i EY, była dyrektor HR Grupy Orlen, współpracuje m.in. z Uniwersytetem Warszawskim.

Matt Domogała - "EDUTAINER", keynote speaker, szkoleniowiec, coach, przedsiębiorca. Prowadzi konferencje, wykłady i warsztaty w USA i Europie       (m.in. dla Metlife, Adidas, Wharton Business School, Columbia, Yale; dla trenerów korporacyjnych w ramach Association for Talent Development w USA). Wystąpił podczas inauguracji Trzeciej Edycji Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu w maju 2016 r. oraz w listopadzie 2016 r.  z autorskim warsztatem "I CAN …",  zdobywając znakomite recenzje uczestników.

O WARSZTACIE:

• Jakie przekonania ograniczają kobiety w karierze i jak nad nimi pracować?
  • W jaki sposób mężczyźni mogą zmieniać swoje postrzeganie kobiet w biznesie i angażować je do budowania zwycięskich zespołów?
  • Czego mężczyźni i kobiety mogą się wzajemnie od siebie nauczyć, aby osiągać zawodowy sukces?
To tylko część pytań, które międzynarodowy i zdywersyfikowany zespół ekspertów i praktyków (Kanada, USA, Liban, Polska, Niemcy, Australia) zadawał sobie podczas pracy nad warsztatem, analizując jednocześnie najnowsze badania wskazujące na olbrzymi potencjał tkwiący w integracyjnym przywództwie.
Firmy wdrażające z sukcesem kulturę synergii i ją promujące osiągają dużo większe przychody, są bardziej innowacyjne i otwarte na zmiany. To mocny “business case” wspierający potrzebę zmian zachowań kobiet i mężczyzn w biznesie.

W TRAKCIE WARSZTATU, skierowanego zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

• Jakie stereotypy i przekonania kobiet oraz mężczyzn ograniczają ich współpracę w biznesie?
  • Jak budować synergię komunikacji i relacji obu płci w biznesie?
  • Jak dbać o strategiczne relacje wspierające kariery kobiet?
  • Jak ważna jest rola mężczyzn w promowaniu kobiet?
  • Jak rozwijać swój potencjał lidera aby partycypować w integracyjnym przywództwie?

Warsztat przygotowany w oparciu o badania naukowe oraz studia przypadków.

MIEJSCE:

Warsztat odbędzie się w Warszawie w biurze firmy EY przy ul. Rondo ONZ 1 (14. piętro).

WARUNKI UDZIAŁU:

• Koszt udziału jednej osoby to 400 PLN netto / 492 PLN brutto;
  • Przy zgłoszeniu dwóch i więcej osób z tej samej organizacji:  zniżka 10% - 360 PLN netto / 442,80 PLN brutto;
  • Dla członków Klubów Mentora i Mentee Fundacji Liderke Biznesu:  zniżka 10% - 360 PLN netto / 442,80 PLN brutto;
  • Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty przed rozpoczęciem kursu;
  • Bezkosztowa rezygnacja z udziału w warsztacie możliwa jest najpóźniej na 14 dni przed terminem. Po tym terminie możliwy jest udział w warsztacie innej wskazanej osoby pod warunkiem poinformowania organizatora. Nieobecność na szkoleniu nie jest podstawą do zwrotu opłaty za szkolenie;
  • Fundacja Liderek Biznesu zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia;
  • Zakup biletu jest równoważny z akceptacją warunków uczestnictwa w szkoleniu.

Uprzejmie informujemy, że podczas spotkania będą robione zdjęcia. Decyzja o udziale w warsztacie oznacza wyrażenie zgody na publikację wizerunku.

KUP BILET