X
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
         
PL | EN
 
 
 
 
LEADING WOMEN
 
 
LEADING WOMEN -
Program rozwojowy dla kobiet:
wzmacnianie kompetencji przywódczych 
i budowanie skuteczności osobistej.
 
 
 
Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto tam już doszedł.
Robert Kiyosaki
 
 
Cel Programu
 
Wyniki badań prowadzonych w ostatnich latach potwierdzają, że jedną z ważnych przyczyn mniejszej reprezentacji kobiet w zarządach i na wysokich stanowiskach menedżerskich jest ich brak pewności siebie, niedostateczna świadomość swoich talentów i słabsza umiejętność budowania swojej widoczności w organizacji.
 
Celem Programu LEADING WOMEN jest wsparcie uczestniczek w osiągnięciu celów zawodowych poprzez świadomą pracę nad tymi właśnie obszarami, tj.: zdiagnozowanie własnych talentów i budowanie na nich swojej ścieżki zawodowej, a także wyposażenie ich w praktyczne narzędzia, wiedzę i umiejętności kluczowe w roli lidera.
 
Dzięki zbudowaniu świadomości swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju uczestniczki uzyskają pewność siebie i wiarę we własne możliwości, większą skuteczność i umiejętność budowania pozycji w organizacji oraz będą mogły dzielić się wiedzą uzyskaną w programie z innymi kobietami.
 
Zgodnie z naszym mottem „Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto tam już doszedł”, na każdą sesję Programu zaprosimy Gościa Specjalnego – kobietę liderkę, która odniosła sukces w biznesie i która podzieli się swoimi doświadczeniami w obszarze związanym z tematem danej sesji.
 
Dlaczego warto wziąć udział w Programie?
 • program adresuje najistotniejsze zagadnienia związane z pełnieniem roli lidera, z położeniem akcentów na obszary wymagające wzmocnienia
 • program zawiera 4 intensywne 1-dniowe warsztaty nastawione na praktykę - łączą najnowsze know how i jego zastosowania, ćwiczenia, wymianę doświadczeń i case’y
 • prowadząca jest praktykiem biznesu, doświadczoną menedżerką, specjalizującą się we wspieraniu liderów w rozwoju zawodowym i osobistym
 • program został przeprowadzony w wersji zamkniętej w kilkunastu organizacjach, a średnia zadowolenia uczestniczek wyniosła 9 w skali 1-10
 • udział w programie da możliwość poznania kobiet liderek z innych organizacji, wzajemnej inspiracji i wymiany doświadczeń.
Dla kogo?
 
Program adresujemy do kobiet, które:
 • chcą świadomie spojrzeć na swoją pozycję zawodową, kompetencje i obszary do rozwoju
 • są w momencie zmiany lub dojrzewają do decyzji o zmianie
 • chcą wzmocnić swoje kompetencje przywódcze
 • chcą uzyskać większą pewność siebie i konsekwentnie kształtować swój wizerunek
 • chcą zwiększyć swoją skuteczność  w roli lidera
 • mają potrzebę uzyskania aktualnej wiedzy na temat przywództwa, zarządzania sobą,  zespołami i relacjami
 • chcą poznać inne liderki i zainspirować się historiami kobiet, które odniosły sukces w biznesie.
 
Przebieg Programu
 
Program składa się z 4 intensywnych 1-dniowych modułów co ok. 3 tygodnie, pomiędzy którymi uczestniczki pracują nad wdrażaniem nowych umiejętności i budowaniem swoich kompetencji.
 
Moduł I „Ja Liderka”
Program rozpoczynamy od modułu poświęconemu budowaniu własnej tożsamości i misji w roli kobiety Liderki. Poznajemy swój styl przywództwa oraz odnajdujemy swoje talenty i mocne strony. Identyfikujemy swoje kluczowe wartości i odkrywamy, co nas motywuje do działania i pracy z ludźmi. Przy wykorzystaniu specjalnych narzędzi uczestniczki wyznaczą swoje indywidualne cele na dalszy rozwój osobisty.
 
Moduł II „Zarządzanie relacjami”
Kolejne spotkanie poświęcamy szeroko pojętej komunikacji, a także współpracy, budowaniu relacji i zarządzaniu ludźmi. Zaczynamy od uświadomienia sobie, że komunikacja jest podstawą do budowania relacji z innymi ludźmi i też do budowania swojego wizerunku. Poznajemy zasady postawy asertywnej. W drugiej części spotkania skupiamy się na roli efektywnej komunikacji i udzielaniu informacji zwrotnej. Poznajemy kluczowe czynniki wpływające na budowanie zaufania.
 
Moduł III „Mój wizerunek i mój networking”
Nasz wizerunek i nasze kontakty zawodowe są kluczowe dla dalszego rozwoju i budowania kariery. W czasie tej sesji koncentrujemy się na rozwinięciu umiejętności skutecznego networkingu, tworzenia kontaktów i czerpania z nich korzyści. Uczymy się zasad strategicznego networkingu i tworzymy indywidualną mapę kluczowych kontaktów. Pokazujemy, jaką rolę odbywa w nim własny autentyczny wizerunek. Uczestniczki zdobywają wiedzę, jak świadomie budować swój wizerunek i jakie czynniki mają na to wpływ.
 
Moduł IV „Zarządzanie sobą”
Umiejętność zarządzania swoimi emocjami, zachowania spokoju i opanowania w sytuacjach trudnych i stresujących to dzisiaj jedne z kluczowych kompetencji Lidera. Współczesne przywództwo to emocje. Dobry Lider to ten, który rozumie emocje swoje i swoich ludzi, potrafi nimi zarządzać i asymilować je tak, by były sprzymierzeńcem w drodze do sukcesu. W czasie tego modułu uczestniczki poznają kluczowe techniki radzenia sobie ze stresem na czterech poziomach (fizjologia, myślenie, emocje, zachowanie).
 
Program kończy się otrzymaniem certyfikatu „Leading Women”.
 
Prowadzący:
 
Agnieszka Bilińska
Mentor, Executive Coach, doświadczona menedżerka pracująca w firmach globalnych od ponad 20 lat na stanowiskach executive, w zarządach i radach nadzorczych. CEO w firmie doradczej Trusted Communication, wspierającej liderów w rozwoju zawodowym i osobistym. Ekspertka w dziedzinie mentoringu, komunikacji i przywództwa. Założycielka,  fundatorka i w latach 2010-2015 CEO Vital Voices Poland, polskiego oddziału globalnej  organizacji  założonej przez Hillary Clinton i wspierającej rozwój kompetencji przywódczych kobiet poprzez ideę mentoringu. Profesjonalny moderator w forum rozwoju przywództwa CEO Round Table. Opiekun Merytoryczna bieżącej edycji (2017) Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu.
 
W każdej sesji weźmie udział inspirujący Gość Specjalny – kobieta liderka, która odniosła sukces w biznesie. 
 
Aktualnie odbywa się pierwsza edycja Programu - zobacz relację
 
 
Terminy kolejnej edycji:
 
Program obejmuje 4 sesje jednodniowe w terminach: 
21 lutego 2018
20 marca 2018
17 kwietnia 2018
16 maja 2018
 
Warsztaty będą odbywać się w salach konferencyjnych w centrum Warszawy, w godz. 9-17. Kameralna grupa do 15 osób.
 
 
Warunki udziału
 
Cena udziału w pełnej edycji Programu - 3 900 PLN netto (4 797 PLN brutto)  / osobę.
W przypadku zgłoszenia 2 i więcej osób z jednej organizacji – 10% zniżki (3 510 PLN netto / 4 317,30 PLN brutto / osobę).  W cenie materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch.
 
Rezygnacja  z udziału możliwa jest najpóźniej 3 tygodnie przed szkoleniem, po tym terminie możliwe jest wykorzystanie miejsca przez inną osobę. W przypadku nieobecności  na jednej z sesji uczestniczka otrzyma materiały oraz możliwość telefonicznej konsultacji z prowadzącą (indywidualnej – do 30 minut, w przypadku większej liczby nieobecnych – telekonferencja do 60 minut).
 
Zakup miejsca jest równoznaczny z akceptacją powyższych warunków. 
 
W przypadku zainteresowania udziałem w programie prosimy o kontakt: 

Elżbieta Różycka-Szymanko
Menedżer ds. Projektów
elzbieta.rozycka-szymanko@liderkibiznesu.pl
 
 
« Powrót do listy wydarzeń
 
 
 
 
Projekt: Borek Design
 
Realizacja: Internet Age