MODUŁ nr 2: LEADING WOMEN MasterClass - LIDERKI 2.0 - ogólnopolski program rozwojowy dla KOBIET - 4. edycja

Liderka w zmianie. Jak zarządzić sobą i wesprzeć zespół w czasach zmiany.
Prowadząca: Agnieszka Bilińska (mentorka, executive coach, trenerka) , Formuła online, aplikacja ZOOM 29 października i 12 listopada 2020
1 463,70 zł
brutto

Cena netto: 1 190,00 zł
Produkt niedostępny
LEADING WOMEN MasterClass – LIDERKI 2.0
Moduł 2 | Liderka w zmianie. Jak zarządzić sobą i wesprzeć zespół w czasach zmiany.

Sukces zarządzania zmianą zależy od nas samych, naszego nastawienia i zmiany mentalnego podejścia. Warto poznać poszczególne etapy zmiany, aby móc ją lepiej zrozumieć. Łatwiej jest zmienić sposób myślenia, jeżeli odpowiednio zarządzimy emocjami, które towarzyszą na na poszczególnych etapach procesu zmiany.

W I części warsztatu zajmiemy się mentalną zmianą naszego podejścia do procesu zmiany. Poznamy najważniejsze etapy i procesy, które towarzyszą nam w zmianie oraz emocje, jakie zwykle im towarzyszą. Przeanalizujemy nasze reakcje na zmiany oraz ich konsekwencje, aby  być gotową do przeprowadzenia naszego zespołu przez zmianę.

Część II warsztatu skoncentruje się na kwestiach dotyczących wspierania poszczególnych członków zespołu w procesie zmiany. Dokonamy diagnozy zespołu oraz dowiemy się, jakie są typowe reakcje ludzi w każdej z faz procesu zmiany. Poznamy najważniejsze zasady wspierania pracowników w procesie zmiany.

Na zakończenie tego modułu Leading Women MasterClass przygotujesz indywidualny plan działania dostosowany do Twoich aktualnych wyzwań zawodowych.

• Formuła: online, warsztat 2 x 3 h (część I + część II)
  • Trenerka: Agnieszka Bilińska
  • Grupa do 20 osób.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU:

• Każda z Uczestniczek będzie przygotowana do przejścia przez proces zmiany oraz do skutecznego przeprowadzenia pracowników i wspierania ich w sytuacji nagłej zmiany
  • Uczestniczki poznają najważniejsze zasady i narzędzia zarządzania zmianą, która wpływa zarówno na podejmowane decyzje biznesowe, jak i na ich emocje
  • Każda z uczestniczek stworzy swój indywidualny plan działania w procesie zmiany.

DLA KOGO

Dla wszystkich liderek, które chcą nauczyć się zarządzać sobą i przeprowadzać zespół przez proces zmiany.

METODA PRACY

Warsztat on-line jest prowadzony interaktywną metodą experiential learning - uczenia się poprze doświadczanie w czasie proponowanych wielu ćwiczeń warsztatowych.

PROWADZĄCA

AGNIESZKA BILIŃSKA

Mentorka, executive coach, trenerka biznesu oraz doświadczona menedżerka pracująca od ponad 20 lat w globalnych firmach -  na stanowiskach executive (PwC, Scandinavian Tobacco), w zarządach i radach nadzorczych.

CEO w firmie doradczej Trusted Communication, która wspiera liderów w rozwoju zawodowym i osobistym.

Ekspertka w dziedzinie mentoringu, komunikacji i przywództwa. Założycielka, fundatorka i w latach 2010-2015 CEO Vital Voices Poland, polskiego oddziału globalnej  organizacji  założonej przez Hillary Clinton i wspierającej rozwój kompetencji przywódczych kobiet poprzez ideę mentoringu. Opiekun Merytoryczna Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu (edycja 2017). Absolwentka Yale School of Management.

KOLEJNY RUCH NALEŻY DO CIEBIE!

Jeśli chcesz:
  • Odważnie stawić czoła wyzwaniom nowej rzeczywistości
  • Pogłębić swoje kompetencje w obszarach będących obecnie największymi wyzwaniami dla liderów
  • Dokonać świadomych zmian w swoim stylu pracy i przewodzenia ludziom
  • Zostać silną i świadomą Leading Women NOWEJ ERY!

DOŁĄCZ DO NAS !

TERMINY

Moduł obejmuje 2 spotkania, każde 3 h, czyli w sumie 6 h w formule warsztatu online

• 29 października br. g. 14-17 (3 h) - pierwsza część modułu
  • 12 listopada br. g. 14-17 (3 h) - druga część modułu

WARUNKI UDZIAŁU

Cena pojedynczego modułu – 1190 PLN netto / 1463,70 PLN brutto

Zniżki:

• Zniżka grupowa 10%  dla dwóch i więcej uczestniczek z jednej firmy - cena 1071 PLN netto / 1 317,33 PLN brutto
  • Zniżka dla absolwentek programu głównego Leading Women 10%, - cena 1071 PLN netto / 1 317,33 PLN brutto
    Kod dla absolwentek: Modul2LW20
  • Zniżki nie łączą się.

Przy zakupie cyklu 4 MODUŁÓW = 20% zniżki czyli 3 808 PLN zamiast 4 760 PLN netto TUTAJ LINK >>

Rezygnacja z udziału możliwa jest najpóźniej 3 tygodnie przed szkoleniem, po tym terminie możliwe jest wykorzystanie miejsca przez inną osobę. W przypadku nieobecności na jednej z sesji uczestniczka otrzyma materiały oraz możliwość telefonicznej konsultacji z prowadzącą (indywidualnej – do 30 minut,  w przypadku większej liczby nieobecnych – telekonferencja  do 60 minut). Zakup udziału w szkoleniu jest równoznaczny z akceptacją powyższych warunków.

CEO | Trusted Communication

abilinska@trustedcommunication.pl